dünyalar savaşı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magnum_blast

Üye
    Konu Sahibi
dünyalar savaşı
ya millet ben bu filmi seyrettim güzel film iyi hpş harbiden muhteşem myapmı steven amca ama bu filmi seyredipte sonundan bi şey anlayan varsa lütfen yazsın ben bi şey anlamadım bu filimin sonundan yaw bi anlatıverin de içimde kalmasın

slayer

Üye
sonunu kestiler heralde niye kalkanları yok oldu bende anlamadım

..::Riddick::..

Üye
anladığım kadarıyla ve filmin sonundaki açıklamanın dediği: Tanrının bu dünyayı yaratırken gizli koruma sisteminide beraber yarattığı. Yani bakteriler (filmden anladığım). Heralde robotlar o kök gibi şeyleri insan kanıyla yaydıkları için bakterler bunu engelliyo gibi bişiyler. :) daha iyi anlayan varsa anlatsın :)

ardaca

Üye
ya suyun içinde yaşayan mikroorganizmalar var ya (hani filmin başında)! uzaylılar herşeyi hesaplıyo ama bunu hesaplayamıyo! bu mikroorganizma onları yok ediyo! güçsüz düşüyolar ve kalkanları yok oluyo! böylece yok oluyolar! kısacası şeytan ayrıntıda gizlidir!

ben de anlayamadığım bi bölümü sorayım! şimdi yıldırımla gelip bindikleri makineler daha insanoğlu olmadan önce yerin altına yerleştirildi diyo ama uzaylılar bizi izleyip zayıf noktalarımızı izleyerek bize karşı savaş açıyolar! eğer daha yeryüzünde insan yokken yerleştirildiyse bizi nası izlediler de o yerin altındaki makineleri (bizim zaaflarımıza göre) yerleştirdiler!

BJKolik

Üye
Bence filmin sonu hiç ii olmamış.ben tom abimizin daha aktif bir görevde olmasını isterdim.Savaşın içinde olsa, bikaç yaratık öldürse dahaii olurdu

slayer

Üye
simdi anladım vede hatırladım
bendeki alt yazının sonu yoktu :ah:

bikaç yaratık öldürse
patlattı ya bi tane yeter o'na

Üye
bende anlamadığım (daha doğrusu komik bulduğum) bi sahneyi sorayım .
filmin sonunda tomla kızı kan revan içinde yara bere her yer dağilmiş, apartmanlar evler yıkılmış... tom eski karısının evine varıyo oğluna kavuşuyo yanlız kayınpederle kaynana grantuvalet kapıya çıkıyolar :) bu ne alaka yavv dişarda kıyamet kopuyo :)

UndeRqRo.uNd

Üye
oraya dah felaket gelmemiş zaten filimin başından beri cruise acayip ballı sağa kaçıyo sola düşüyor yıldırım sola kaçınca da sağa : ))
kalkansız kalmalarını ben şöyle anladım Sam 3 bombayı zannedersem ana olanında patlatıyor yavrular qüçsüz kalıyorlar qibi geldi... biraz qaripti o taraf ama hadi neyse

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
kısacası film demeye bin şahit lasım bence :ah: aynı sings(işaretler)filmi gibi anlamsız o bile daa ii gibi geldi bir an için bana

Üye
sings kadar kötü olmasada en azından o ilk sahneler izlenmeye değer

mexi

Üye
bik halt anlamadım filmden
sonu berbattı .adam gibi bi son yok .ne iş o öyle .yok dünya çok kir5lenmiş onu hesaplamamışlar yok bakteriler yok kıl yok yün.efekten başka bişey yoktu.yawww :eksi: :ah:

crazy480

Üye
ben anladım. işte o uzaylıları küçücük hiç hesaba katmadıkları bakteriler mahfetti. bence süperrr bi film izlemeyenlere önerilir!!!

tyler_durden

Üye
süper falan degilde meraktan izlenir
garip.. pek tavsiye etmem..
yani 2.kez izlerim diyeni zor bulursunuz

Caine

Caine

Üye
bes kurus etmez bir film ve su yaptiklari reklamlara yazik bence :eksi: :eksi:

jackjack

jackjack

Üye
o filme gösterime girdiği gün gitmiştim en çok hoşuma giden sahne yanarak geçen trenli sahneydi valla beklentilerimin çok altındaydı film ama spielberg va tom abinin hatırına gittik işte

iOS Developer

iOS Developer

Üye
izlemediğim için bişidiyemiyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt