Dünya mastürbasyon şampiyonu oldu!

• 9 Ekim 2012
  • 2978 Okunma
  • 49 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tokyolu Masanobu Sato neredeyse 10 saatle 'dünyanın en uzun süreli mastürbasyon yapan adamı' unvanının sahibi. .. Masanobu Sato mastürbasyon konusunda kesinlikle utangaç değil. Hatta San Francisco'da yapılan yıllık Masturbate-a- thon (mastürbasyon maratonu) sırasında kalabalıkların önünde kendini tatmin etmekten hiç çekinmedi. Üstelik ona ödül getiren teknikleri basına detaylarıyla anlattı. Alanında iki kez dünya şampiyonu olan Sato, her sabah güne başlarken 2 saat boyunca mastürbasyon yapıyor. Bu süreçte arkadaşı ise ona aldırmadan günlük ev işlerini yapıyor. "BU İŞE ÇOK EMEK VERİYOR" Erkek arkadaşına zaman tutarak da yardımcı olan genç kadın, "Bu işe çok emek veriyor ama benim de kendi hobilerim var" diyor. 2009'da kendi rekorunu 9 saat 58 dakikayla kıran Sato'nun bir önceki rekoru 9 saat 33 dakikaydı.

Yazan: x-scarface
  2. yalnız kız arkadaşının da kendi hobileri varmış :d: ilginçmiş ve iğrenç bişey :dry:

3. Hey Allah'im Ya .. Su Dunya Insanlarina Bak .. Pardon Insan Denilen Hayvanlarina ..

Ne Hallere Dusmus Millet ..

Allah Islah Etsin ..

Ne Denirki Yane ..

Rambo_FT bunu beğendi.
  4. bunu dünya dayak yeme şampiyonu yapmak lazım. Ödülüde okkalı bir osmanlı tokadı.

5. :ehe

6. ünvanı başını yesin haya kalmamış bunlarda.

7. turu belli olmayan varlik

8. Helal nerdeyse 10 saat büyük başarı

9. 10 saatmi ne biçim bi fantazidir bu arkadaş allah akıl fikir versin

10. Nasıl duruyo acaba 10 saat,insan çatlar lan.herhalde insan değil bu :zong:

11. hepsini geçtimde o kol yorulmuyormu yahu :hmmm

12. sirayla kollari degisiyordur :ehe

13. ben kolu da geçtim acaba ... Neyse :D

14. Biri çıkıp demiyor neden onca insan 10 saat boyunca o adamın mastürbasyon yapışını izledi..

minoo bunu beğendi.
  15. aç insan çok,ne yaparsın..

16. Aşınmıştır artık

17. yok herif sürtünmeden doğan aşınmayı en aza indiren yağı kullanıyordur herhalde. :aha:

18. Soyulmaya başlamıştır alet artık :D

BigHackeR35 bunu beğendi.
  19. Yarışmayı düzenleyene ne demeli :off:

20. :hmmm ben o rekoru kırarım diyecem beni half life levyesiyle kovalayacaksınız

doctorrr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 13:52