Dungeon Hunter 2 HD (Symbian) Multiplayer Takip Listesi 2014!

Sponsorlu Bağlantılar

aşkfb47

aşkfb47

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum ki bende öyle bir sorun yok. Multiplayer a giriyor ise Host game den yeni oyun başlat geleyim.
biraz araştırdım ben 0.(6) versiyonu indirmişim v1.1(4) versiyonda sorun kalkıyor

Eduardo58

Eduardo58

Üye
biraz araştırdım ben 0.(6) versiyonu indirmişim v1.1(4) versiyonda sorun kalkıyor
Evet bendeki v1.1(4) zaten dün indirdim ama nereden indirdim hatırlamıyorum da şu an Multiplayer oynayamıyor musun?

aşkfb47

aşkfb47

Üye
    Konu Sahibi
Evet bendeki v1.1(4) zaten dün indirdim ama nereden indirdim hatırlamıyorum da şu an Multiplayer oynayamıyor musun?
giriyor multiplayere ama bir yerden sonra atıyor v1.01(4) indircenm inşallah kalkar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
2 günde. ;)
giriyor multiplayere ama bir yerden sonra atıyor v1.01(4) indircenm inşallah kalkar
Telefon 603 ise kaldırır zaten benim telefon da 603 FP2. v1.1(4) de sorun yok.

aşkfb47

aşkfb47

Üye
    Konu Sahibi
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Linki dedim ya hatırlamıyorum sen Multiplayer de bir yer aç bakayım olacak mı.

SaKo98

Üye
Arkadașlar bendede nokia 700 fp2 3g le oynayamayi duydukadan sonra indirmedim

SaKo98

Üye
ben 3g ile diyiorum wifi yok

Son düzenleme:
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Sakin o
Msji dogru

Ben sana la sözünu söylemedim msji genel yazdim sen kendine niye göturuyn
Sakin ol dostum, bir derdin varsa öyle internet başında olmaz. Ayrıca genel olarak da söylememen gerekir.Yani ikimiz de sonuçta aklı yerinde insanlarız (Allah [C.C]'a şükür). Sırf "la" kelimesi yüzünden seninle tartışacak değilim. Ancak bu forumda sadece benimle değil, kimse ile bir samimiliğin olmadığını tahmin ederek bu lafı bir daha kullanmamanı tavsiye ederim.
Son olarak bu yazdıklarımı üşenmeden okuduysan helal olsun. :)

aşkfb47

aşkfb47

Üye
    Konu Sahibi
Sakin o
Sakin ol dostum, bir derdin varsa öyle internet başında olmaz. Ayrıca genel olarak da söylememen gerekir.Yani ikimiz de sonuçta aklı yerinde insanlarız (Allah [C.C]'a şükür). Sırf "la" kelimesi yüzünden seninle tartışacak değilim. Ancak bu forumda sadece benimle değil, kimse ile bir samimiliğin olmadığını tahmin ederek bu lafı bir daha kullanmamanı tavsiye ederim.
sözün bittiği yer :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58

SaKo98

Üye
Sakin o

Nerden biliyosun kimseyle samimiyetim yok yanliș düșünmüșsun bu arada o sözü söylemedim ki, kavga edelim o benim samimiyetimden

Jan

Jan

Üye
Ekleyin Janxebu ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Raso66

Üst Alt