Dun Yolda Gordugum Bi Kac Araba

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keano

Üye
    Konu Sahibi
Dun Yolda Gordugum Bi Kac Araba
sansima karsima ciktilar bende resimlerini cektim

Lotus Elise (Ford'un onunde)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Burası Türkiye değil sanırım.

ukalaboy

ukalaboy

Üye
RESİMLER GÖRNMUYOMU YOKSA BENDEMİ BİR SORUN VAR

ardaca

Üye
ingilizya orası! resimler görünüyor!

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Sen ingiltere de mi oturuyorsun ki ?

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(ukalaboy &#064; Dec 4 2005, 10&#58;06 PM) [post=221879]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
RESİMLER GÖRNMUYOMU YOKSA BENDEMİ BİR SORUN VAR
[/b][/quote]

ßende göremedim yaw 10dk oldu sayfayı açalı

keano

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(D3N1Z &#064; Dec 4 2005, 11&#58;36 PM) [post=221926]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

evet kardesim 9 ay orda 3 ay TRde oturuyorum, boluk porcuk yani , paso yaamur yaayo, ortalik cok asiri yesil (betona alismisim ya), bide cok asiri duzenli adamlar, bide kimse korna neyim calmiyo

RockFord Fosgate

Üye
bende her sene 2 ay gıdıyorum teyzem orada cunku harbı guzel yer bu arada keano teyzem KİNGSTON da oturuyo kensıngton degıl orası zencı mahallesı karısmasın:)))))

darkred

darkred

Üye
amanınnnnnnnnnn o bmw ne öyle allahımmm banada nasib et öyle bişeyyy

ellerine sağlık kardeş devamını bekliyoruzz dört gözlee

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(keano &#064; Dec 4 2005, 10&#58;39 PM) [post=221936]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(D3N1Z &#064; Dec 4 2005, 11&#58;36 PM) [post=221926]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

evet kardesim 9 ay orda 3 ay TRde oturuyorum, boluk porcuk yani , paso yaamur yaayo, ortalik cok asiri yesil (betona alismisim ya), bide cok asiri duzenli adamlar, bide kimse korna neyim calmiyo
[/b][/quote]
hımmm guzel ben o tarafa gitmedim de 1 kaç avrupa ulkesıne gıttım ama hiç bir yerde korna çalan görmedim eniştem hariç tüm avrupa eminim şikayetçidir kendisinden

dayım&#39;da totthnem da oturoyor

keano

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 4 2005, 11&#58;44 PM) [post=221940]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bende her sene 2 ay gıdıyorum teyzem orada cunku harbı guzel yer bu arada keano teyzem KİNGSTON da oturuyo kensıngton degıl orası zencı mahallesı karısmasın:)))))
[/b][/quote]
ulen londra daki kensington&#39;dan bahsediyosan dunyanin zengini oturuyo orda.... bi git Bentley, jaguar, aston&#39;dan gecilmio mubarek yer... hatta orda Imerial College&#39;in (universte) yurtlari var, zengin mahallesinde pasakli oorenciler oturuyo... kazanamdim orayi ama yaa, neyse zaten londrada hayat pahali... hemde coook pahali, burs neyim yetmezdi valaa

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
görüntü öleyse sesi nasıldır acep bi daa denk gelirse bide ses kaydet olmazmı

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bende bugün ne hikmettirki Corvette gördüm. &#304;lk defa Adana&#39;da bu kadar pahal&#305; bir arabaya rastlad&#305;m.

ibonline

ibonline

Üye
offffffff arabaya bak
bizim burda veya ticaretle uğrasanlar var kesin gelen ay bitane van sokaklarında dolasır

sebofb090

sebofb090

Üye
ben izmirde gördüm aynı arabadan 34 plakadı sanırım m6 o bmw

midnight

midnight

Üye
edited by midnight

keano

Üye
    Konu Sahibi
<span style="font-size:18pt;line-height:100%">KOCAMAN EDIT</span>

midnight

midnight

Üye
edited by midnight

keano

Üye
    Konu Sahibi
<span style="font-size:18pt;line-height:100%">BI KOCAMAN EDIT DAHA</span>

midnight

midnight

Üye
edit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...