Dumur muhabbetleri..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunay_83

Üye
    Konu Sahibi
Dumur muhabbetleri..
* Bankada staj yaparken kredi karti basvurularini inceliyordum, hepsi iyi hos guzeldi ama bir formu okumaya basladiktan kisa bir sure sonra gulmekten koptum. hatunun biri cinsiyet bolumunde bulunan ()kadin ()erkek seceneklerine birde ()kiz secenegini eklemis ve onu isaretlemis.bunu yapan kizimiz da bu arada 43 yasinda...

* Bir cift bogazda arabayla gezerken kizin cocugu optugunu goren polisin anonsu abartsiz soyleydi: "yiyisme saga cek!"

* Polislerin araclari icerisinden park etmis araclara "34 rl 745" durma! Park etmek yasak" dediklerini duymussunuzdur...
Ben de soyle bir anons duydum: "35 sr 134, hani ekmek aliyodun ?"

* Bandirmada bir restoranin cami: "23 saat acigiz.."

* Sariyer de gecen yil bir balikcida gordugum tabela: balik ve hamsi bulunur..

* Trabzon gezim sirasinda bir butikte soyle yazdigini gordum:1 tisort 2.000.000, 2 tisort 5.000.000, 3 tisort 8.000.000

* Polis araci sivil araclari uyariyodu. 34 y 9597 devam et,34 up 542 bekleme yapma. arkadaki diger polis araci ise aynen su anonsu yapti: haydar fazla bagarma , haydar fazla bagarma !!!

* Birinin basina gelmis amerika'da. cok gulmustum, siz de gulun. kizcagiz ten rengi corap almak icin magazaya girer.fakat saticinin verdigi corap siyahtir ve itiraz bile etmeye utanarak alir corabi...
* Satici zencidir cunku :kop:

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
bunları senmi yazdın yoksa alıntıı?
Çok guseller :kop:

onlinehack

Üye
Originally posted by _aLTaN_@Aug 3 2005, 07:56 AM
bunları senmi yazdın yoksa alıntıı?
Çok guseller :kop:
[post=122260]Quoted post[/post]​

Güzel olmasalar okurmuyuz

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper.. :bravoo:

oteb

Üye
Gerçekten de hepsi birçok fıkradan bile daha hoş... :D

onlinehack

Üye
Ya işde boru deil maxicep ailesiyiz eger kötü olsa arkadaşımız kormu

ringwraith

Üye
komedi ya :D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye

* Sariyer de gecen yil bir balikcida gordugum tabela: balik ve hamsi bulunur.. bu super yaa :kop: :kop: :kop: :kop:

paratoner

Üye
ehuehe :kop:
saolasin

vormound

Üye
"yiyisme saga cek!" muhahaaa bızım sozumuzu calmıs serefsızler... :angry:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
cok iiler bravo

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
DeLmIrA Tavuğun yedek parçaları... :lol2:

CooL'n'Quiet

Üye
zuhahahhaaaa süper ya

Eowyn

Üye
Bi mahalle bakkalında bizzat "patlayan top geldi" yazısı gördüm,hayretler içinde kaldım!Almaya korktum..... ;;)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
peki ya şuna ne dersiniz geçenlerde cd ciye gittim bir kaç film kiralıycam ve sordum;
--- hocam son durakta oynayan kadın vardı ya(ali larter)
---- hmmm
---- onun elinizde hangi filmleri mevcut!
Adam Kadını anımsayamadı. BEnde orada baktım Ali Larter'in izlediğim bir filmi var ve cdnin üzerindede resmi vardı. elime aldım ve parmağımla Ali Larter'ı göstererek
----- bu kadının elinizde bunlardan başka filmi var mı
--- O kadının mı?
---- evet hocam o kadının.
--- hocam yok galiba yaw
orada duran başka bir çocukta elimde tuttuğum filmi işaret ederek o elinizdeki filmi izlediniz mi

Kendimi orada biraz salak gibi hissettim ama bozuntuya vermeden gülümseyerek evet hocam izledim :ah:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
1 tane de benden :kop:

;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...