düşüncelerinize acil ihtiyacım var w705 vs. c903

Sponsorlu Bağlantılar

sizce w705mi c903 müyada 2side değilmi :D

• w705

Kullanılan: 2 28.6%
  • c903

Kullanılan: 4 57.1%
  • diğer

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fbseyhan

Üye
    Konu Sahibi
düşüncelerinize acil ihtiyacım var w705 vs. c903
arkadaşlar lafı uzatmaya gerek yok bu 2 telde çok hoşuma gitti ve fiyat sınırlarımın içindeler hatta sınırındalar :D sizce hangisini tercih etmeliyim
açıkçası görünüş olarak w705in ayrı bir karizması olduğunu düşünüyorum en azından resimlerden :) özellik olarak karar veremedim ayrıca herhangi bir se telefonu aldıktan sonra se nin bizim pazarımızda ok olmaması bir sorun oluşturur mu?
acilen düşüncelerinizi bekliyorum...

Captain

Üye
w705 gerçekten iyi bir telefon güvenerek alabilirsin ayrıca hiç pişman olmazsın karizması yeter :oke:

fbseyhan

Üye
    Konu Sahibi
peki birinci sorum ericssonun pazarımızda çok olmayışı bu tellerde parça bulma zorluu yaşatırmı?
2. sorum şöle bakındımda w705 yerine w715al diyenlerde var sanırım özzellikler aynıymış flan bi bilgin varmı:)

--------------- Ekleme ---------------

bide aklıma monteyi soktular şimdi yaa bu yapılacak işmi bana :..( ama sanırım 705 alcam:)

Captain

Üye
peki birinci sorum ericssonun pazarımızda çok olmayışı bu tellerde parça bulma zorluu yaşatırmı?
2. sorum şöle bakındımda w705 yerine w715al diyenlerde var sanırım özzellikler aynıymış flan bi bilgin varmı:)

--------------- Ekleme ---------------

bide aklıma monteyi soktular şimdi yaa bu yapılacak işmi bana :..( ama sanırım 705 alcam:)
parça felan bulmak zordur dogrudur ama asya telekomdan halledebilirsin işlerini :oke:
w705 w715 le aynı fiyattaysa w705 al yada w715 ucuzsa bayagı w705 al w715 hemen hemen her seyı aynı altta walkman yerine vodafone yazıyor w715 te gps felan da var :oke: monte felan alma sakın dandik bir telefon ;)

fbseyhan

Üye
    Konu Sahibi
dostum bırak w yu ericsson yok piyasada yaa sabahtan beri geziorum bitürllü bulamadım enson samsunga aldık iyimi :(

rstsn

rstsn

Üye
w705 i kullandım güzel telefon ama bence s.e alma ama gende sen bilirsin.

fbseyhan

Üye
    Konu Sahibi
almadım daha doğrusu alamadım kardeşim bulamadım bitane buldum vitrine koymuşlar adama soruom satmıoruz onu dio e vitrine nie koyuyon ozaman :D monte aldım en son :)

yunuss.10

yunuss.10

Üye
hayırlı olsun iyi günlerde kullan

rstsn

rstsn

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt