Dürüst'ten Semih açıklaması

 • 21 Eylül 2012
 • 300 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Şampiyonlar Ligi'ne Manchester United yenilgisi ile başlamasına rağmen futbol kamuoyu, sarı kırmızılı ekipten ve özellikle genç defans oyuncusu Semih Kaya'nın futbolundan övgüyle bahsetmeye devam ediyor. Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez forma giyen Semih için ise ortaya atılan, "Manchester United Menajeri Alex Ferguson, Semih'in fiyatını sordu ve genç yıldız için Galatasaray'a ön teklifte bulundu" iddiasına Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst açıklık getirdi. Dürüst, "Semih'le ilgili Manchester United Kulübü'nden hiçbir yetkili ne bana, ne de bizden başka bir yöneticiye bir ön teklif veya soru yöneltmedi. Bu konu nereden uyduruldu anlamadım" dedi.
  Ali Dürüst, Semih'in Galatasaray'ın alt yapısından çıkan çok önemli bir değer olduğunu vurgulayarak, "Semih, Fatih Hocamızla birlikte uzun yıllar hem Galatasaray'a, hem milli takıma hizmet edecektir. Biz Semih'in değerini çok iyi biliyoruz" diye konuştu.
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Haber gerçek diyenleri bekliyoruz ... :ehe
   
 3. Hmmm Biri de Bendim Ama İşin Tersi Tüm Spor Basınında Ali Dürüst'ün Ağzından Söylenmiş Gibi Yayınlandı. Ntv Spor'da Bile Uzunca Konuşuldu. Demekki Bizde Basının Yalancısıyız. Yazıldı Çizildi. Görmediğimizin Değllde Gördüğümüzün Yalancısıyız. Ki Ali Sen Bile İnanmıştın:)
   
 4. Demiştim o haberde kaynak belirtin diye :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 08:45