Dünyanın Sonu Part 2

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
The Walking Dead mı esinlendin :eheMaxiHİKAYE ekibi kurun cidden ama mantıklı şeyler yazarsınız bakarsın forumda tutar her hikaye merakla beklenir

• Beğen
Tepkiler: .caner.
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Kurun kurun aynen ama biraz mantıklı olsun he biraz zindanlara kaçabilir :d:

• Beğen
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
The Walking Dead mı esinlendin :eheMaxiHİKAYE ekibi kurun cidden ama mantıklı şeyler yazarsınız bakarsın forumda tutar her hikaye merakla beklenir
Eevet bi gurup kuralım rütbelerin yazdığı yerde YAZAR diye yazsın

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Abartmaya gerek yok rütbe felan aynı kalsın ilk başta mantıklı hikaye konusu lazım sonra hikayeye karakter yaratılacak karakterlerin özellikleleri felan hikayede gececek olayları taslarlamak lazım felan filan öyle baştan sapma yazarsan tutmaz

• Beğen
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Abartmaya gerek yok rütbe felan aynı kalsın ilk başta mantıklı hikaye konusu lazım sonra hikayeye karakter yaratılacak karakterlerin özellikleleri felan hikayede gececek olayları taslarlamak lazım felan filan öyle baştan sapma yazarsan tutmaz
Bencede matıklı

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Yani senaryo hikaye yazmak bu kadar kolay olmasa gerek biraz araştırma yapmıştım daha önce bende yazabilirm belki diye

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
    Konu Sahibi
Yani senaryo hikaye yazmak bu kadar kolay olmasa gerek biraz araştırma yapmıştım daha önce bende yazabilirm belki diye
Bi oyun kurdum onu oynayalım link https://www.maxicep.com/forum/konu/kelime-oyunu.846229/ forumda
Dünyanın Sonu Part 3 geldi Link: https://www.maxicep.com/forum/konu/dunyanin-sonu-part-3.846266/unread

Uhops

Uhops

Üye
Ar pi ci :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Kiss My Ears
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
teşşekürler

• Beğen
Tepkiler: Kiss My Ears