Dünyanın En Hızlı 4G Bağlantısı

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın En Hızlı 4G Bağlantısı
[h=1]Dünyanın En Hızlı 4G Bağlantısı[/h]

Resim:

Açıklama:

Şirket, Temmuz ayının başından itibaren HD 1080p formatında video yayını hizmetine başlayacağını da açıkladı. Şirket tarafından ayrıca eskiye oranla çok daha kaliteli görüntü ve ses kalitesine sahip görüntülü toplu sohbet hizmetinin de sunulacağı belirtildi. Mevcut akıllı cihazlar LTE-A uyumlu değil.

Samsung’dan uyumlu model

Samsung, Galaxy S4 model cep telefonunun LTE-A uyumlu bir versiyonunu hazırlayarak piyasaya sunarak yeni ağa uyumlu ilk akıllı cihazı üreten şirket oldu. SK Telecom’dan yapılan açıklamada yıl sonuna kadar LTE-A uyumlu altı akıllı cihazın daha piyasaya sürüleceği belirtildi.

LTE-A sistemi ülkede şimdilik aralarında başkent Seul’ün de bulunduğu 44 şehirde hizmete sunuldu. SK Telecom, yıl sonuna kadar bu sayıyı iki katına çıkarmayı planlıyor.
Dünyada birçok ülkede henüz 4G bağlantısı bulunmuyor.
Son olarak İngiltere’de EE telekomünikasyon şirketi, 4G ağına erişim hizmeti sunmaya başlamıştı.

LimePie

LimePie

Üye
oo güzel ya millet 4gye geçti biz hala 3gde kaldık arkadaş haber için teşekkürler.

akondd

akondd

Üye
turkiye ye gelmesi 4-5 yil surer herhalde daha 3g ye bile alisamadi cogumuz

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Değil 4g , 8g bile gelse bizim operatörlerin doymak bilmeyen para hırsları yüzünden 100 mb 500 mb bağlantı hızlarına eşek yükü para isterler. Önce şu kotalı ışık hızındaki bağlantı fiyatlarını düşürsünler ;)

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
Bizde 3g bile yok halinize şükredin

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Değil 4g , 8g bile gelse bizim operatörlerin doymak bilmeyen para hırsları yüzünden 100 mb 500 mb bağlantı hızlarına eşek yükü para isterler. Önce şu kotalı ışık hızındaki bağlantı fiyatlarını düşürsünler ;)
aynen katiliyorum. 128kbps, 96kbps hizlarla interneti neyleyim ben 4g olsun olmasin.

k4vel

k4vel

Üye
Daha yeni telefon aldim ya anca 4 sene sonra gecerim ben 4g ye

• Beğen
Tepkiler: .caner.
fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar tam sınırsız internet yapsalarda olur. Hiç değilse 8 Mbps iken 1-2 Mbps'ye düşsün.

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben TTNET kullanıyorum hattımda Avea, ikisindende 900kb-1000kb arası dowloand hızı alıyorum gayet memnunum 8 Mbps sınırsız

Üst Alt