dün terkedildim çok üzüldüm ama bugün biraz iyiyim bana ne oldu

Sponsorlu Bağlantılar

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
    Konu Sahibi
dün terkedildim çok üzüldüm ama bugün biraz iyiyim bana ne oldu
ama çok iyi değilim biraz iyiyim

ya nasıl gidersin

MaxipmaN

Üye
Dırı dırı lanet olsun bu hayata lanet olsun sevgimize

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
ismail

ismail

Üye
Ya sana asılan kızları tiviklen rezil edersen böle olur :D

Geçmiş olsun :züü:

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
takma, sana kız mı yok( yok) :D

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
    Konu Sahibi
:dry:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Geçmiş olsun. somuru:

• Beğen
doctorrr

doctorrr

Üye
Sana hatun mu yok be krdşm.

• Beğen
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
    Konu Sahibi
galiba yok :d

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
doctorrr

doctorrr

Üye
Ben çok iyi bi çocuğum içkim yok kumarım yok sigaram var ama bi hatun da dönüp bakmıyor. Yalnızım kankes

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Olunca dünyada ki en iyi en rahat insanda siz olmazsiniz ama bunun da aci gercegi kiz terk etmis acikca belli,yas tutmak sana kalmis:)

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Burak Altun

Burak Altun

Üye
"Büyük insanlar yalnızlığa mahkumdur"

[ Charles Bukowski ]

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz ve maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
İlk zamanlar normaldir ama ne nefret ne yas bir insani bitirmek istiyorsan umursamaz olucaksin,deli gibi asik oldugun ugruna öldügün de olucak tabi karsinda ki seni önemsemeyipte cekip giderse onunla ilgili bir dusunce bile kurman artik gereksizdir,kabullenmeyi ve bittigini ögrenmeniz lazim biten bir iliskide sen istersen yine duzeltmek icin kendini parcalasanda duzgun bir hale yeniden gelmez o iliski bir kere darbe yemisse bir daha duzelmez eger kadin bitirmeyi aklina yerlestirdiyse siz zaten o dakika ölü sayilirsiniz duzelen turler oluyor bazen yeniden basa alinip daha iyi olanlarida oluyor diyorsunuz ama onlarin iyi olmasi bitme dusuncesine geldigi zaman birbirlerine agir konusmuyorlar ki dusunmelerine zaman oluyor. Daha o dakika butun olumsuzluklari karsilikli sayip ustunede kufur boyutuna geliyorsa yine durum duzelmez tamamen biter. İliski demek guven ve birlikteliktir en onemliside uyumdur siz bunlari saglarsaniz zaten kavga gurultude olmaz. Bu zamana kadar ikili iliskilerde iyice yoguruldum en kotu aciyi da cektim yeri geldi en iyi duygularida yasadim ama bu konuda tek ogrendigim bir kadinla sevgili oldugunuz an arkadaslik kavrami biter her adiminizi inceler ayni sekilde bu olgu erkeklerdede olusur. Tek tip bayan ve tep tip erkek yoktur hepsinin dusuncesi ve hareketleri farklidir ama genel kavrami da guven ve iyi dusuncelerle adimlar atilmaya dayanir temel prensibi budur. Bu yasima geldim görmedigim kadin turu kalmadi ama genel olarak baktigim da bunu bir arac olarak kullanmadim. O dusunce gectigi an zaten karsidakinden tekmeyi yersiniz. En rahat en guzel sekilde bir kadinla arkadas olmaktir ki neredeyse herseyinizi paylasirsiniz ama oda bir zaman sonra aranizda sevgiliye donme ihtimali cok yuksek oluyor,inziba ya cekilin,karsinizda ki insanlari dinleyin her insan bir tecrubedir bu tecrubelerde size + olarak geri doner. Hata yapmadan da daha duzgun surdurmeyi ogrenemezsiniz. Benim eski kiz arkadaslarina soyledigim bir laf oluyor,ilk sevdigim kisiden ayrilmasaydim ilkokulda ki kizla halen cikiyor olurdum. Modern iliskilerde olmuyor iste asik oldum hayatimin sonuna kadar onunla kalicagim dusuncesini kafanizdan silmeniz lazim eger oyle bir olgu yaratirsaniz kadin derki ben gitsemde pesimden gelir o zaman gidiyim bakalim gelicek mi. İliski bittigi gunun ilk 1 haftasi emin olun geceleri odalarina cekilip sabahlara kadar aglayan kadinlar oluyor,size git seni istemiyorum desede onun asil demek istedigi sana zarar vermek istemiyorum benim yuzumden kotu olucaksin dercesine size belli etmeden kendinden sogutur hatta barismayi daha iyi olmasini sizden daha fazla istesede belli etmez. Biliyorum cok uzun oldu ama ben size sayfalarca yazsam bile kendiniz bunlari duse kalka ogreniceksiniz. Hayatta da bu yuzden aceleci olmamayi ogrendim siz isteyin yada istemeyin bir gun gelince kendiliginden bile olabiliyor

• Beğen
Anußis

Anußis

Üye
Dert etme , bende 3 yıllık sevgilim hatta nişanlanma derecesine geldiğim bi kızdan ayrıldım , açıkca söylüyorum evlenince yapabileceğim herşeyi kızla yaşadım sadece yatak mevzusu olarak düşünmeyin , evime gelip yemek bile yapıp yemişliğimiz bile vardı ama son zamanlarda benimde agresifliğim ile birlikte ilişki son noktasına geldi ve bitirmek durumunda kaldık , öyle ah ben sensiz yapamam nasıl yaşarım yalanlarına inanmayacaksın , bitip gitmişse bakmayacaksın ardına , ilk başlarda çok afalladım bi erkek olarak sonrasında ise hiç konuşmadım face-twit hesaplarını hiç takip bile etmedim ne yaptıgını bilmiyordum sonra pat diye mesaj geldi nasılsın diye sanki bi halt olmamış gibi bi kaç hafta sade bi şekilde aralarda konuştuk sonrasında benimle bi kahve içermisin dedi bende aptallık edip gittim tabi sonrasında barıştık ama eski tadı asla olmadı 1 ay boyunca tekrar denedik ama kavgalar ve küfürler daha çok şiddetlendi ve tamamen noktaladık . Olmuyorsa olmuyordur benden sana tavsiye tekrar gelirse hiç barışma eskisinden daha berbat bir hal alıyor , iki taraf sevse bile geçinemiyorsan bitireceksin ve bittiğinde kesinlikle geri dönülmemeli , unutursun diyemem sana unutmada ama zamanla hissizleşeceksin ve sana en büyük tavsiyem yaşadığın şehirden en az 2 hafta uzaklaşman sana çok çok iyi gelecektir. aklını başına alman için en iyi yol bulunduğun ortamı değiştirmendir.

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Dert etme , bende 3 yıllık sevgilim hatta nişanlanma derecesine geldiğim bi kızdan ayrıldım , açıkca söylüyorum evlenince yapabileceğim herşeyi kızla yaşadım sadece yatak mevzusu olarak düşünmeyin , evime gelip yemek bile yapıp yemişliğimiz bile vardı ama son zamanlarda benimde agresifliğim ile birlikte ilişki son noktasına geldi ve bitirmek durumunda kaldık , öyle ah ben sensiz yapamam nasıl yaşarım yalanlarına inanmayacaksın , bitip gitmişse bakmayacaksın ardına , ilk başlarda çok afalladım bi erkek olarak sonrasında ise hiç konuşmadım face-twit hesaplarını hiç takip bile etmedim ne yaptıgını bilmiyordum sonra pat diye mesaj geldi nasılsın diye sanki bi halt olmamış gibi bi kaç hafta sade bi şekilde aralarda konuştuk sonrasında benimle bi kahve içermisin dedi bende aptallık edip gittim tabi sonrasında barıştık ama eski tadı asla olmadı 1 ay boyunca tekrar denedik ama kavgalar ve küfürler daha çok şiddetlendi ve tamamen noktaladık . Olmuyorsa olmuyordur benden sana tavsiye tekrar gelirse hiç barışma eskisinden daha berbat bir hal alıyor , iki taraf sevse bile geçinemiyorsan bitireceksin ve bittiğinde kesinlikle geri dönülmemeli , unutursun diyemem sana unutmada ama zamanla hissizleşeceksin ve sana en büyük tavsiyem yaşadığın şehirden en az 2 hafta uzaklaşman sana çok çok iyi gelecektir. aklını başına alman için en iyi yol bulunduğun ortamı değiştirmendir.
Bende dedim eger ilk ayrilik oldumu yeniden duzgun haline geri donmuyor olmasi icin zaten cok farkli durumlar olmasi gerek aslinda hani var ya ayrilik zamani sayfalarca yazilir,konusulur asil o kadar konusacaginiza siz ya peki yada tamam diyin iste o zaman karsidakine gercekten koyar:D iliskiden sonrada yenilikler yapip yeni insanlar tanirsaniz zaten coktan o kisi arada kaynamis oluyor:D

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz ve Anußis
Anußis

Anußis

Üye
Bende dedim eger ilk ayrilik oldumu yeniden duzgun haline geri donmuyor olmasi icin zaten cok farkli durumlar olmasi gerek aslinda hani var ya ayrilik zamani sayfalarca yazilir,konusulur asil o kadar konusacaginiza siz ya peki yada tamam diyin iste o zaman karsidakine gercekten koyar:D iliskiden sonrada yenilikler yapip yeni insanlar tanirsaniz zaten coktan o kisi arada kaynamis oluyor:D

Kesinlikle , ben bu işleri tamamen kader ve kısmet işi olarak gördüğüm için fazla umursamamaya çalışıyorum , çünkü tanışma olaylarıı bile mucize gibi hiç beklenmedik yerlerden gelince ayrılıktada vardır bi hikmet :)

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Kesinlikle , ben bu işleri tamamen kader ve kısmet işi olarak gördüğüm için fazla umursamamaya çalışıyorum , çünkü tanışma olaylarıı bile mucize gibi hiç beklenmedik yerlerden gelince ayrılıktada vardır bi hikmet :)
Aynen öyle bazen diyorum ki bir kiz ugruna kendini öldürenler var onlar nasil birsey:D iliski baslar ama zaten uyum varsa bitmez,sonu evlilik olur uyumsuzsada zaten biter:D

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz ve Anußis
Anußis

Anußis

Üye
Aynen öyle bazen diyorum ki bir kiz ugruna kendini öldürenler var onlar nasil birsey:D iliski baslar ama zaten uyum varsa bitmez,sonu evlilik olur uyumsuzsada zaten biter:D

Onların normal olduğunu düşünümüyorum :D , bu arada böyle ayrılıklar bence Allah'ın bi lütfu sonuçta ayrılırken ve bu aşamalarda karşı tarafın maskesiz yüzünü çok iyi görüyoruz , ya evlenince bu maskeler düşseydi ? O zaman daha fena evlenilecek insan kesinlikle iyi seçilmeli sonuçta çoluk çocuk yapılıyor , geçimsiz yaşamaktansa ayrılık en iyisi :)

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
Onların normal olduğunu düşünümüyorum :D , bu arada böyle ayrılıklar bence Allah'ın bi lütfu sonuçta ayrılırken ve bu aşamalarda karşı tarafın maskesiz yüzünü çok iyi görüyoruz , ya evlenince bu maskeler düşseydi ? O zaman daha fena evlenilecek insan kesinlikle iyi seçilmeli sonuçta çoluk çocuk yapılıyor , geçimsiz yaşamaktansa ayrılık en iyisi :)
Aynen daha sevgili doneminde zorlanan zaten evliligin yanindan gecemez,o yuzden ben bile bilerek fazlasiyla zorlarim ki o kisiyi bakalim dayanabilcek mi ama dayanamadiklarindan sonu geliyor:D

• Beğen
Tepkiler: Anußis

Üst Alt