Drive Trojan Remover

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
by-fallen

by-fallen

Üye
    Konu Sahibi
Drive Trojan Remover
"Drive Trojan Remover" Programı bilgisayar sürücülerindeki ve usb belleklerdeki trojan türlerini temizlemektedir..
Bu trojan türleri "AUTORUN.INF" dosyalarına kendisini kaydettirerek, her sürücüye girişinizde ( yerel veya taşınabilir sürücüler ) otomatik olarak çalışarak sürekli kendini windows işletim sistemine yaymaktadır..
Bu trojen türleri içeriğinde "CPU" üzerinde değişik kod çalıştırma teknikleride mevcut olduğu için bilgisayarınızın hızınıda aşırı şekilde düşürmekte ve "CPU" kullanımını maksimum seviyeye çıkarmaktadırlar..

"Drive Trojan Remover" Bu tür sorunlara kesin ve net bir çözüm yolu olarak kullanılabilir..
"REGEDIT" kaydının otomatik olarak onarır ve gizli dosyaları görüntüleme sorununuzuda ortadan kaldırır..
Ayrıca "GöREV YÖNETiCiSi" programını devredışı bırakan trojanları temizler ve programın aktif olarak çalışmasına izin verir..

"Drive Trojan Remover" Bilgisayar teknisyenleri ve yeni bilgisayar kullanmaya başlamış giriş seviyesindeki kullanıcılarada aynı esneklikte ve güvenlikte windows işletim sistemini temizleme olanağı sunmaktadır..

Program Ön İzlemesi

Programın Download Linki

Programın Web Sitesi

SilentOne

SilentOne

Üye
walla kardeş nediyim bole programlar yüzünden ekran kartımı yaktım artıq güvenemiyom bole programlara malesef ama nekadr garanti versende guvenemiyom

by-fallen

by-fallen

Üye
    Konu Sahibi
walla kardeş nediyim bole programlar yüzünden ekran kartımı yaktım artıq güvenemiyom bole programlara malesef ama nekadr garanti versende guvenemiyom

ekran kartının yanma sebebi overclock haricinde başka birşey olamaz, bunuda kullanığın bir sistem yönetim aracı sebebiyle yapmış olabilirsin, bu program tarafımdan yazıldı, garantisindende gerçekten eminim, çünki 2007 senesinden beri düzenli aralıklarla yeni sürümlerini çıkartıyorum ve yıllardır kendimde kullanıyorum..

SilentOne

SilentOne

Üye
pekala ole olsun bir gun işeme yararsa indirem şimdi programın sitesini favorilerime ekliyorum şimdideden klavyene saqlok

by-fallen

by-fallen

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim, seninde yüreğine sağlık..

Deniz Teknoloji

Deniz Teknoloji

Üye
bu programı ben daha önce kullanmıştım hala teknik araçlarım arasında bulunur usb ve yerel disklerdeki trojanları temizlemek için combo fixten bile iyi benim için emeğine sağlık arkadaşım :oke:

by-fallen

by-fallen

Üye
    Konu Sahibi
PROGRAM HAKKINDA GENEL BiLGi

"Drive Trojan Remover" Programı bilgisayar sürücülerindeki ve usb belleklerdeki trojan türlerini temizlemektedir..
Bu trojan türleri "AUTORUN.INF" dosyalarına kendisini kaydettirerek, her sürücüye girişinizde ( yerel veya taşınabilir sürücüler ) otomatik olarak çalışarak sürekli kendini windows işletim sistemine yaymaktadır..
Bu trojen türleri içeriğinde "CPU" üzerinde değişik kod çalıştırma teknikleride mevcut olduğu için bilgisayarınızın hızınıda aşırı şekilde düşürmekte ve "CPU" kullanımını maksimum seviyeye çıkarmaktadırlar..
"Drive Trojan Remover" Bu tür sorunlara kesin ve net bir çözüm yolu olarak kullanılabilir..

Programın Özellikleri
1: Internet Explorer Anasayfasını Değiştirmeyi Engelleyen Regedit Kayıtlarını Onarabilir..
2: Sürücülerde Aktif Çalışan Autorun / MSN Virüslerinin Temizleyebilir..
3: Windows Görev Yöneticisini Devre Dışı Bırakan Sistem Hatalarının Düzeltilmesi..
4: Gizli Dosyaların Görüntüleme Sorununu Düzeltebilir..
5: En Yaygın Sürücü / MSN Trojan Türevlerini Temizleyebilir..

"Drive Trojan Remover" Bilgisayar teknisyenleri ve yeni bilgisayar kullanmaya başlamış giriş seviyesindeki kullanıcılarada aynı esneklikte ve güvenlikte windows işletim sistemini temizleme olanağı sunmaktadır..

Desteklenen OS Versiyonları
Windows 98 / ME / 2000 / 2003 / XP / VISTA / WIN7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt