Dragon Mania Hakkında Görüşleriniz Yorumlarınız Ve Sorularınız

Sponsorlu Bağlantılar

desparado006

desparado006

Üye
    Konu Sahibi
Dragon Mania Hakkında Görüşleriniz Yorumlarınız Ve Sorularınız
Dragon mania hakkında görüşleriniz yorumlarınız ve sorularınızı burda paylaşabilirsiniz

adler03

Üye
Oyunun grafikleri ve animasyonları çok iyi olmuş.Ayrıca ejderhaların çiftleşerek üremesi,beslenip büyümesi oyunu cazip hale getirmiş.

• Beğen
Tepkiler: Skymich
desparado006

desparado006

Üye
    Konu Sahibi
Ewet ama ejderhalar savaştayken mesela ateş ejderhası savaştayken ateş fırlatsa su ejderhası su fırlatsa daha iyi olurmuş

• Beğen
Skymich

Skymich

Üye
Aynen ama 850 KB lik oyun.Ne beklenir ki... Androidde mevcut onlar :)Ayrıca Hacklenmiş versiyonu çıktı bilmeyenlerin haberi olsun.

adler03

Üye
Benim de aklımdan şimdi hack versiyonunu aramak geçiyordu ki sen haber verdin İsa.Paylaşmayı düşünüyor musun?

Skymich

Skymich

Üye
Peki 10-20 dk aksilik çıkmazsapaylaşırım java oyunlar bölümünde.

adler03

Üye
Sağol İsa! Bekliyorum.

Şu ejderhaların ağzından ateş çıksaydı bari.Sürekli gürültü yapıyorlar.

adler03

Üye
Sağol İsa! Bekliyorum.

Şu ejderhaların ağzından ateş çıksaydı bari.Sürekli gürültü yapıyorlar.

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Oyun şarjımı sömürdü resmen. 2 günde bitirdim sıfırlayıp tekrar başladım. Grafikleri biraz daha iyi olabilirmiş. Bir de keşke savaş ortamı Dragon City'deki gibi olsaydı.

• Beğen

adler03

Üye
Oyunu kısa sürede bitirmiş olman oyundaki öğe ve görev sayısının az olduğunu gösteriyor.Bu da oyunun dezavantajı olmalı.Diğer strateji oyunları bu kadar hızlı bitmez.Bu oyun çıkmadan önce daha büyük boyutta bir oyun olacak diye bekliyordum aslında.

desparado006

desparado006

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu kısa sürede bitirmiş olman oyundaki öğe ve görev sayısının az olduğunu gösteriyor.Bu da oyunun dezavantajı olmalı.Diğer strateji oyunları bu kadar hızlı bitmez.Bu oyun çıkmadan önce daha büyük boyutta bir oyun olacak diye bekliyordum aslında.
aynen

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Evet öğe ve görev sayısı benim telefonumdakinde az.. (boyutu 800 kb civarı zaten) Bu yüzden kısa sürede bitti fakat Samsung Wave II ve Nokia 5800 gibi telefonlarda oyunda daha çok öğe ve görev var dolayısıyla kısa sürede bitmiyor. Ayrıca Androidde de öyle... Hem ben 2 günde bitirdim derken gerçekten 2 günde bitirdim, yani hiç durmaksızın saatlerce akşama kadar elimden bırakmadan oynadım öyle bitti. Yine de dediğin gibi daha büyük boyutta bekliyordum ben de.

adler03

Üye
Bu arada void dragon nasıl oluyor?

desparado006

desparado006

Üye
    Konu Sahibi
Oyunda savaş bölümünde ejderhalar hiç zorlamıyo o kötü olmuş biraz zorlasaydı daha iyi olurdu tek seferde ölüyo ejderha

adler03

Üye
Ama komşunun ejderhası zorluyor.Seviyeyi daha yüksek tutmak gerekiyor.Öğe sayısı az fakat ikinci ve üçüncü derecede ejderha türleri olduğunu yeni fark ediyorum.

desparado006

desparado006

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun boyutu küçük oyundaki görevlerde az , ejderhalarda az boyutunu yükseltip oyuna başka ejderhalar koysalar daha iyi olurdu boyutu 1.5 mb olsaymış tam olcakmış bu 800 kb az olmuş

adler03

Üye
16 ejderha az sayılmaz bence.

adler03

Üye
900 kb üzerinde yapmış olsalar dediğin gibi olurdu.Diğer strateji oyunları öğe yönünden daha zengin.Mesela W.A.A, K&L, TOTAS oyunlarının bolca öğesi var.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
İşte ben de ondan bahsediyorum öğeler diğer oyunlara oranla daha az.. Dragon City ise buna benzer başka bir oyun. Sen yanlış anladın galiba. Aynı şeyden bahsediyoruz.