Uygulama DOWNLOAD MODDA ODİN İLE ROM YÜKLENMİYOR

Sponsorlu Bağlantılar

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
DOWNLOAD MODDA ODİN İLE ROM YÜKLENMİYOR
Merhaba arkadaşlar telefonum s3 .4.3 yüklü idi rootlayamadığım için 4.1.2 ye geri döndüm. Fakat bu defa imei sorunu çıktı. Tam 1 gün uğraşarak hallettim rootladım teli. Fakat bugün telefonun neti gitti konuşma yapıyorum ama net yok root programından filan diye wipe olayı için recovery moda girdim. Telde TRWP CWM yüklü idi ondan wipe, data, dalvik, ve system dosyalarını seçerek sildim. Teli açmaya çalıştığımda ilk önce samsung yazısında takılı kaldı bataryayı çıkarıp taktığımda ise ekrana pc ve telefon arasında kablo resmi olan bir ekran geldi. Hemen odin ile orjinal rom yüklemek istedim ama bir olmadı. Çok az bir ilerlemeden sonra odin fail hatası veriyor. Sizce bu ne hatası olabilir. Çözümü nedir yardım edermisiniz.

KırcalıHolding

Üye
Data kablosunu başka yuvaya takarak dene bazen temassızlık yapabiliyor bide odinin farklı sürümlerini dene

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Merhaba arkadaşlar telefonum s3 .4.3 yüklü idi rootlayamadığım için 4.1.2 ye geri döndüm. Fakat bu defa imei sorunu çıktı. Tam 1 gün uğraşarak hallettim rootladım teli. Fakat bugün telefonun neti gitti konuşma yapıyorum ama net yok root programından filan diye wipe olayı için recovery moda girdim. Telde TRWP CWM yüklü idi ondan wipe, data, dalvik, ve system dosyalarını seçerek sildim. Teli açmaya çalıştığımda ilk önce samsung yazısında takılı kaldı bataryayı çıkarıp taktığımda ise ekrana pc ve telefon arasında kablo resmi olan bir ekran geldi. Hemen odin ile orjinal rom yüklemek istedim ama bir olmadı. Çok az bir ilerlemeden sonra odin fail hatası veriyor. Sizce bu ne hatası olabilir. Çözümü nedir yardım edermisiniz.
Tekrar 4.3 dene

beruk

Üye
selamun aleykum arkadaslar benım telefonum şimdi brick oldu 2.3.6 romu indirdim ama nasıl yüklerım telefona

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
Aynı odin ile daha birkaç gün önce rom yüklemiştim. Yani sorun odinde değil. Birde telefonda çıkan o pc ve telefon simgesi canımı sıktı. Acaba telefon brick mi oldu

beruk

Üye
hocam odinle telefona nasıl rom atarım

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
googlede arat daha önce sitede paylaşıldı odin kullanımıkardeşim gir telefonuna uygun romu yeniden indir ve atmayı dene

beruk

Üye
tamam hocam yaptım

Üst Alt