Dota Anlayanlar Bakabilrmi ??

Sponsorlu Bağlantılar

gariipp

gariipp

Üye
    Konu Sahibi
Dota Anlayanlar Bakabilrmi ??
Arkdaşlar ben şimdi fhorozen thorone yi yükledim dota mapınıda yükledim oynuyorum.Ama hep ölüyorum vs.. kötü oynuyorum sonra item alıyorum parşomen şeklinde çıkıyo alırken yazdığı özellikleride vermiyo nasıl yapcam anlamadım arkadaş diyo işte o oyun öyle oynanmaz onun item basma felan fıstık şeyleri var diyo .. bilen arkadaşlar varmı nasıl yapcaz .. detaylı rehber varmı yada benim gibi yeni başlamışlar için :hmmm :ehe
:tşk:

Xelord

Xelord

Üye
kardeş, sen sadece recipeı alıyorsun. O kağıt sadece tarif, bazı itemde o kağıt gerekmez bile, o marketlere gireceksin yine. O kağıt üzerinde yazan itemleri satın alacaksın o itemler otamatik olarak birleşip o itemi oluşturacak. Kağıt tek başına özellik vermez, onun için kağıdı en son alırsın.

- - - Eklendi - - -

Online oynamak içinse, garena, wepla, battlearena gibi platformlar var. Sen botlarla mı oynuyorsun? Botlar biraz pro oluyorlar =) Duruma göre mal da olabiliyorlar, insane bot ağlatır adamı :D
İnvoker mesela, normal bir oyuncunun atamayacağı yerlere skill atar tutturur. Miranasın mesela, bota ok tutturma ihtimalin yok her türlü kaçıyorlar :D

gariipp

gariipp

Üye
    Konu Sahibi
kardeş, sen sadece recipeı alıyorsun. O kağıt sadece tarif, bazı itemde o kağıt gerekmez bile, o marketlere gireceksin yine. O kağıt üzerinde yazan itemleri satın alacaksın o itemler otamatik olarak birleşip o itemi oluşturacak. Kağıt tek başına özellik vermez, onun için kağıdı en son alırsın.

- - - Eklendi - - -

Online oynamak içinse, garena, wepla, battlearena gibi platformlar var. Sen botlarla mı oynuyorsun? Botlar biraz pro oluyorlar =) Duruma göre mal da olabiliyorlar, insane bot ağlatır adamı :D
İnvoker mesela, normal bir oyuncunun atamayacağı yerlere skill atar tutturur. Miranasın mesela, bota ok tutturma ihtimalin yok her türlü kaçıyorlar :D

Saol kardeşim anladım.. bu arada evet botlarla oynuyorum :(((

Üst Alt