Uygulama Dosyalarımı saklamak istiyorum...


deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar internet hakkında çok fazla bilgim yok.
Android cihazda dosyalarımı 'yandex.disk' sayesinde saklayabiliyorum. İnternettede dosyalarımı saklayabileceğim bir program varmı? İnternet cafeye her gittiğimde her seferinde aynı dosyaları yeni baştan aramaktan bıktım. Saygılar...teşekkürler.
 
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Google drive? Deneyebilirsin
 
  • Beğen
Tepkiler: deneysim

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler..hemen deniyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt