dosya indirme lütfen yardımmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
dosya indirme lütfen yardımmmmm
arkadaşlar filehost(turbobit,rapidshare,uploaded.to) vb sitelerden nasıl film vs indirebilirim lütfen yardım cep telefonundan indirmek istiyorum nokia 5800 kullanıyorum lütfen yardım edin lütfen

anılbaran

anılbaran

Üye
normal girip indirecen bende indiriyom aynı sitelerden dosya ,telefondan bide :)

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
nasıl normal girip biraz daha açabilir misin lütfen rica ediyorum

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
onu denedim indiriyor ama hep 0 kb de kalıyor hiç artmıyor yüklenmiyor yani sonra da indirme hatası diyor yinede teşekkürler

oquz_esen

oquz_esen

Üye
kullandıqın opera da sorun vardır orjinal web tarayıcından indiremiyo mu ? İnmesi qerek

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
ordada iniyor 10 mb falan sonra duruyor durduktan sonra da devam ettirmek istiyorum olmuyor lütfen yardım edin

anılbaran

anılbaran

Üye
ben orgınal tarayıcı üzerinden indiryom bi sorun çıkmıyor :)

oquz_esen

oquz_esen

Üye
hiç böle bi sorunla karşılaşmadım internet paketinden veya şebekeye dayalı bi sorun olabilir

Opera mobil'den indirmeyi denedin mi peki

veya fullfilm.mobi sitesine girip indirmeyi dene

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
opera mobilden de çok denedim oda indirmeyi bi yerde kesiyor olmuyor yani fullfilm.mobi filmleri çok kalitesiz ve haftada sadece 1 veya 2 film yükleniyor

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Arkadaşım opera mobile kullan java scripti var geri sayım yapar

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
anılbaran ve oğuzesen ikinizede çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için

oquz_esen

oquz_esen

Üye
opera mobilden de çok denedim oda indirmeyi bi yerde kesiyor olmuyor yani fullfilm.mobi filmleri çok kalitesiz ve haftada sadece 1 veya 2 film yükleniyor

Dostum sorun ne cihazında nede opera da sorun büyük ihtimalle internet paketinde yada şebeken çekiyodur ama güç yoktur kalitesizdir başkada bi sorun qörünmüyor belki yardımcı olamadık ama k.bkma artık

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi
By_GABLIN kardeşim onu da denedim indirmeyi yarıda kesiyor teşekkürler yinede

----------Eklendi @ 21:48:07 ---------- Yazıldı @ 21:46:36 ----------

oğuzesen ne kusuru estağfurullah ama anılbaran indirmeleri vodafone cepnet paketiylemi yapıyor

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
By_GABLIN kardeşim onu da denedim indirmeyi yarıda kesiyor teşekkürler yinede

----------Eklendi @ 21:48:07 ---------- Yazıldı @ 21:46:36 ----------

oğuzesen ne kusuru estağfurullah ama anılbaran indirmeleri vodafone cepnet paketiylemi yapıyor

Arkadaşım tarayıcıda sorun yoktur leech sitelerinden indirmeyi dene megahotserved.com a gir rapidsharei seç linki yapıştır indirmeyi dene

teacher_2014

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşım tarayıcıda sorun yoktur leech sitelerinden indirmeyi dene megahotserved.com a gir rapidsharei seç linki yapıştır indirmeyi dene

teşekkür ederim denicem:)

----------Eklendi @ 22:37:04 ---------- Yazıldı @ 22:07:41 ----------

1 saattir uğraşıyorum olmadı:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt