dostlar 6630 için

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
    Konu Sahibi
dostlar 6630 için
dostlarım bilgisayardan telefona attığım programları bluetooth yardımıyla yollamak istediğimde KORUMALI deyor bunu nasıl KORUMASIZ yapabilirim
:talk:

wapcimor

Üye
kourmasız olması için uzantısını sil yani camcorder.sis ise camcorder yap.

tameriscen

Üye
arkadaşım başlık açmadan önce formlarda arama yapıp istediğin bilgiye ulaşabilirsin.

sorduğun soru en az 5 defa açıldı.

birazdaha araştıralım lütfen

progman

Üye
5 deildir ya daha fazladır bence

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
uzantıyı silmek yerine yanına bir tane harf eklersek daha iyi olur çünki uzantı silinin ce dosya yükleme yapmaz ;) bazılarının mail klasöründen aldıktan sonra düzeltiriz diye dediğini duyuyorum ama bazı insanlar bilmeybilir yada ilk defa Fexplore yüklenecek bir telefona dosyayı yolluyor olabilriiz ;)

metintekin

Üye
bu uzantı silme işleriyle uğraşacağınoza profiexplorer yükleyin. o program sayesinde java uygulamalarını atabiliyorum.daha sis atmadım

bjknemesis

Üye
arkadaşım dosyanın sis uzantılı isminin yanına bir harf ekle koruması kalkar ;;) ;;) ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Oct 17 2005, 09:12 PM
uzantıyı silmek yerine yanına bir tane harf eklersek daha iyi olur çünki uzantı silinin ce dosya yükleme yapmaz ;) bazılarının mail klasöründen aldıktan sonra düzeltiriz diye dediğini duyuyorum ama bazı insanlar bilmeybilir yada ilk defa Fexplore yüklenecek bir telefona dosyayı yolluyor olabilriiz ;)
[post=193527]Quoted post[/post]​

Agile.sis dosyasının .sis bölümünü silip ( Agile ) olarak yolladığımızda yükleme yapar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt