dostlar 6630 için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
    Konu Sahibi
dostlarım bilgisayardan telefona attığım programları bluetooth yardımıyla yollamak istediğimde KORUMALI deyor bunu nasıl KORUMASIZ yapabilirim
:talk:

wapcimor

Üye
kourmasız olması için uzantısını sil yani camcorder.sis ise camcorder yap.

tameriscen

Üye
arkadaşım başlık açmadan önce formlarda arama yapıp istediğin bilgiye ulaşabilirsin.

sorduğun soru en az 5 defa açıldı.

birazdaha araştıralım lütfen

progman

Üye
5 deildir ya daha fazladır bence

uzantıyı silmek yerine yanına bir tane harf eklersek daha iyi olur çünki uzantı silinin ce dosya yükleme yapmaz ;) bazılarının mail klasöründen aldıktan sonra düzeltiriz diye dediğini duyuyorum ama bazı insanlar bilmeybilir yada ilk defa Fexplore yüklenecek bir telefona dosyayı yolluyor olabilriiz ;)

metintekin

Üye
bu uzantı silme işleriyle uğraşacağınoza profiexplorer yükleyin. o program sayesinde java uygulamalarını atabiliyorum.daha sis atmadım

bjknemesis

Üye
arkadaşım dosyanın sis uzantılı isminin yanına bir harf ekle koruması kalkar ;;) ;;) ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by [email protected]éR@Oct 17 2005, 09:12 PM
uzantıyı silmek yerine yanına bir tane harf eklersek daha iyi olur çünki uzantı silinin ce dosya yükleme yapmaz ;) bazılarının mail klasöründen aldıktan sonra düzeltiriz diye dediğini duyuyorum ama bazı insanlar bilmeybilir yada ilk defa Fexplore yüklenecek bir telefona dosyayı yolluyor olabilriiz ;)
[post=193527]Quoted post[/post]​

Agile.sis dosyasının .sis bölümünü silip ( Agile ) olarak yolladığımızda yükleme yapar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt