Doodle Jump - Doodle Jump Deluxe [İstek]

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim oyunları paylaşabilecek olan var mı? İnternette aradım ama hepsinde geçersiz dosya hatası verdi, mağazadan indirdim bir süre sonra 5:tl: kayıt ücreti istedi. Bir ara indirmişştim ama artık bulamıyorum paylaşırsanız çok sevinirim:sos

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu kurdum ama arkaplan görüntüsü yok oyunda:ah. Arkaplan görüntüsü olan versiyonunu paylaşabilir misiniz?:utan

mehmet0095

Üye
Son sürüm olan 1.8 ve sensörsüz hali olan var mı aradım bulamadım

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüm 1.10 . Sensörlü ve oyunun değişik bölümlerinde değişik arkaplan görüntüleri var. Mesela uzay bölümünde biz yükseldikçe gezegenler aşağı iniyor. Bu sürüm ovide var ama kayıt ücreti istiyor

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]ep.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt