Dolphin Emülatör - Nintendo Gamecube & Wii Emülatörü

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bu emülatör ile Gamecube ve Wii oyunlarını oynayabilirsiniz. Pc versiyonu da mevcuttur. Android sürümü beta aşamasında olmasına rağmen denediğim gamecube oyunlarını akıcı bir şekilde oynadım. Emülatörden tam verim alabilmeniz için iyi bir telefona ihtiyacınız var. Wii oyunlarını denemediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Ancak internette izlediğim videolarda çoğu oyun için Wii'ye özel olarak çıkmış olan aparatlara ihtiyacınız var. Artık NFS Underground'ları oynayabileceksiniz. :D

Emülatör:


Resimler:




Rom Sitesi:


Teşekkür etmeyi unutmayın ;)
 

Benzer Konular





MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt