dolmuştan inince küfür etmek

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
dolmuştan inince küfür etmek
ahahah :zuhaha: o kalabalıktan müzdarip olduğun için ettiğin küfürdür. kurtulduğun için içindeki isyanı çıkartışındır:megafon::megafon:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
ahahah :zuhaha: o kalabalıktan müzdarip olduğun için ettiğin küfürdür. kurtulduğun için içindeki isyanı çıkartışındır:megafon::megafon:
Bi kere yer veriyim dedim birine demez olaydım acayip sıkıştı dolmuş aldıkça aldı şoför taşıtın adının hakkını fazlasıyla verdi sağ olsun :ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bi kere yer veriyim dedim birine demez olaydım acayip sıkıştı dolmuş aldıkça aldı şoför taşıtın adının hakkını fazlasıyla verdi sağ olsun :ehe
beni de bi kere cam kenarında oturan eleman 2 tane kız bindi diye onlara yer verirken beni de kaldırdı. sonra geçmem için yol da vermeyince, cam kenarına oturan kız hemen arkadaşını çağırdı o da oturdu. durduk yere ayakta gittim. zaten yer veren biri değilim. bundan sonra hiç vermem herhalde. yaşlılar hariç.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
beni de bi kere cam kenarında oturan eleman 2 tane kız bindi diye onlara yer verirken beni de kaldırdı. sonra geçmem için yol da vermeyince, cam kenarına oturan kız hemen arkadaşını çağırdı o da oturdu. durduk yere ayakta gittim. zaten yer veren biri değilim. bundan sonra hiç vermem herhalde. yaşlılar hariç.
Vay hayin vay sopa:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Ben oturuyordum, kalkar mısınız derdim.:off:
Ayrıca şu genç kızlara yer veren tipleri de anlamıyorum.
Hanzoların kibarlaşacağı tutuyor toplu taşımada.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318, PALA. ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, Silinen Üye 2553318 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Örnek olay

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, Baydırman ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben oturuyordum, kalkar mısınız derdim.:off:
Ayrıca şu genç kızlara yer veren tipleri de anlamıyorum.
Hanzoların kibarlaşacağı tutuyor toplu taşımada.
ben de anlamıyorum. geçen bindiğimde eleman kıza yer verdi. sonra elindeki kitapları da tutması için kıza verdi :aha:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt