Doktordan hastasına tecavüz!

 • 13 Eylül 2013
 • 448 Okunma
 • 7 Cevap

 1. TEKİRDAĞ’ın Marmara Ereğlisi İlçesi’nde pratisyen doktor T.A., kendisine ait muayenehaneye gelen hastası evli ve 2 çocuk annesi A.U.’yu ilaçlı serum vererek bayılttıktan sonra tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı.

  Eşi polis memuru olan ve psikolojik tedavi gördüğü ileri sürülen A.U., karnındaki gaz şikayeti nedeniyle Dr. T.A.'nın muayenehanesine gitti. Ardından da evli olan Dr. T.A.'nın, kendisine serum verip bayılttıktan sonra tecavüz ettiğini iddia ederek polise başvurdu.

  Gözaltına alınan Dr. T.A. delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakıldı. Savcılık talimatıyla Dr. T.A. ve hasta A.U.’nun iç çamaşırları ile kıyafetleri ile serum şişesi incelenmek üzere kriminal laboratuvara gönderildi.

  LABORATUVARDA BULGULARA RASTLANDI

  Laboratuvar sonuçları dün savcılığa geldi. Sonuçlarda, serum şişesinin içinde kişiyi bayıltmaya yetecek 4 ayrı ilaç konulduğu belirlenirken, Dr. T.A.’nın iç çamaşırında A.U.’ya ait genital akıntı saptandı. Bunun üzerine savcının talimatıyla Dr.T.A. gözaltına alındı.

  Poliste susma hakkını kullanan Dr. T.A., savcılıkta verdiği ifadesinde, üzerine atılı suçlamaları kabul etmedi. Savcının tutuklama istemiyle mahkemeye sevk ettiği Dr. T.A., 'cinsel istismar' suçlamasıyla tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne gönderildi.

  KARŞI KOYAMADIM

  Doktorun kendisine tecavüz etitğini ileri süren hasta A.U., daha önce verdiği ifadesinde olayı şöyle anlattı:

  "Karnımdaki gaz sıkışması şikayeti ile doktor T.A.’nın özel muayenesine gittim. Karnımda şişlik vardı. Burada bana serum verip, bayılttı. Kendime geldiğimde bana bir şeyler yaptığını anladım. Hayal meyal olanları hatırlıyorum. Ama güçsüzdüm karşı koyamadım. Ayıldıktan sonra polise gelerek şikayetçi oldum."
   


  Yazan: Samet.25
 2. Hep diyorum bu ve benzeri olaylar haber yapılmaya devam edildikçe bu olaylar da artarak devam edecektir
   
 3. Başka açıdan bakarsakda verilen cezaları görüp caydırıcıda olabilir
   
 4. Niyeti bozuk olan başka açıdan pek bakmaz
   
 5. Başka açıyı senin açından söyledim tek taraflı bakma diye niyeti olan böyle bi haberi görünce okur ve cezaevine gönderildiğini görür eee yapar mı yapmaz mı geriside onun tercihi bide böyle haberler cıkmalı ki herkes önlemini almalı
   
 6. Senin dediğin gibi olsun bakalım
   
 7. sanırım gazını almaya çalışmış :/ töbe Yarabbim :( insan doktor olsa dahi böyle şerefsiz olabiliyor. yazık! Allah bildiği gibi yapsın.
   
 8. Aynen
   
Yüklüyor...
21/11/2018 - 08:34