Doğan'dan Kocaman'a eleştiri

Sponsorlu Bağlantılar

 • 19 Ekim 2010
 • 426 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 19 Ekim 2010 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Konyaspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Kocaman'ın ''Şark kurnazlığı'' ile avantaj sağlamaya çalıştığını söyledi.
  < Resmi açmak için tıklayın >
  Konyaspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a yönelik eleştirilerde bulunarak, Kocaman'ın ''Şark kurnazlığı'' ile avantaj sağlamaya çalıştığını iddia etti.
  Doğan, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Fenerbahçe'nin güçlü ve süratli bir kadroya sahip olduğunu bildiklerini bu nedenle maç öncesi oyuncularına çalım yiyerek oyundan düşmemeleri konusunda uyarılarda bulunduğunu söyledi.
  Ancak uyarılara rağmen çok fazla oyundan düştüklerini belirten Doğan, ''Böyle olunca da bu skor ortaya çıktı. Çok fazla pozisyon verdik. Erdinç'in olmaması da bizi etkiledi. Üç puan hesabı yaptık ama bazen hesaplar tutmayabilir. Bugün takımım iyi oynamadı, mağlubiyeti hak ettik'' dedi.
  KOCAMAN'I ELEŞTİRDİ
  Doğan, Aykut Kocaman ile ilgili söylemek istedikleri olduğunu belirterek şunları ifade etti:
  ''Ben Türk antrenörlerinin çok başarılı olmasını her platformda gündeme getiriyorum ve başarılı olduğunu kabul ediyorum. Ancak şartların eşit olmadığı Türkiye liginde bir de ufak tefek kurnazlıklara kaçmamak lazım. Aykut Kocaman bir basın toplantısında 'Konyaspor sert oynuyor, maç sert geçecek' dedi. Bu yanlış kullanılabilir. Bir gazete bunu 'Fenerbahçe tekmeden korkuyor' diye yazdı. İşte bunlara çok dikkat etmek lazım. Şark kurnazlığı yapmayalım. Ben Aykut hocanın çok başarılı olmasını fazlasıyla istiyorum. Ama hem imkanların çok iyi olacak, hem 6-8 milyon avroluk bir takıma karşı oynayacaksın hem de böyle Şark kurnazlığıyla avantaj sağlamaya çalışacaksın. Bu yakışmaz. Bu bizi biraz gerdi.''
   


  Yazan: tragedie

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 19 Ekim 2010 #2

  Samsun55''

  Samsun55''

  yenilmeseydiler ne derdi acaba :hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/07/2019 - 14:22