dogan slx vs şahin s

Sponsorlu Bağlantılar

rraplexx

Üye
    Konu Sahibi
dogan slx vs şahin s
arkadaşlar hangi aracı önerirsiniz ?

V/RS

V/RS

Üye
İkiside beş para etmez ben sana skoda favorit veya lada Samara öneriyorum ikiside taş gibi araba ;) beni dinle pişman olma

rraplexx

Üye
    Konu Sahibi
valla hocam bende sevmiyorum kuş türü araçları ama pedere laf anlatamadık bi türlü .. şahin veya dogan alcak para benim olmayınca bişeyde diyemiyorum ikisi arasında seçim yapmaya çalışıyoruz şmdi . . .

KırcalıHolding

Üye
doğan slx tabikı ama temizini bulun

MaxipmaN

Üye
at arabasına 4 lastık ve tofaş motoru taksın peder aynı şey

esmeran3

esmeran3

Üye
Maxipman ?

Tamam sağlam araba değil de senin altındaki araba ne merak ediyorum ?
bizim bi şahin var.
bi passat var ama ben şahini daha çok seviyorum araban ne merak ettim ?

by-pegasus

Üye
renoya bin dağda taşta bin

58lanet65

58lanet65

Üye
Tofaşa laf atmayın yaf sonuçu gorun 58FU517 yebakın 06TU9** e bakın :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bütçen ne kadar ?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Tofaşa laf atmayın yaf sonuçu gorun 58FU517 yebakın 06TU9** e bakın :)

sonuçlara baktım ama yine bildiğin tofaş.
O arabaya masraf yapanlara plaket vermek lazım kuş serisi sonuçta 110'dan sonra bir kazada duvardan jiletle kazırlar içindekini.
O yüzden bana göre kuş serisi alıp birde üstüne 10-15 bin harcamak israf,sokağa atılan paradan farksız.
Arabanın kapıları o kadar ince ki sadece bir yumruk atsam kaporta çöker kapıları kapanırken bildiğin tahta sesi gelen araba.
Ama şu iyi oldu istanbulda neslini tükettiler çok az kaldı genelde en fazla akdeniz'e sattı istanbullular.
Acemiler için iyi araba çünkü parçası markette bile satılıyor,biniyim biraz idare etsin derseniz güzel ama uzun soluklu kullanırsanız kışın arabada üşürsünüz hatta koltuğun altından serinlik gelir yazında pişersiniz kaportanın ince olmasından dolayı.
Ona en iyi alternatif taanus ve brodvay

MaxipmaN

Üye
sonuçlara baktım ama yine bildiğin tofaş.
O arabaya masraf yapanlara plaket vermek lazım kuş serisi sonuçta 110'dan sonra bir kazada duvardan jiletle kazırlar içindekini.
O yüzden bana göre kuş serisi alıp birde üstüne 10-15 bin harcamak israf,sokağa atılan paradan farksız.
Arabanın kapıları o kadar ince ki sadece bir yumruk atsam kaporta çöker kapıları kapanırken bildiğin tahta sesi gelen araba.
Ama şu iyi oldu istanbulda neslini tükettiler çok az kaldı genelde en fazla akdeniz'e sattı istanbullular.
Acemiler için iyi araba çünkü parçası markette bile satılıyor,biniyim biraz idare etsin derseniz güzel ama uzun soluklu kullanırsanız kışın arabada üşürsünüz hatta koltuğun altından serinlik gelir yazında pişersiniz kaportanın ince olmasından dolayı.
Ona en iyi alternatif taanus ve brodvay

broadwayi seçerim bu ikisi arasından her türlü ama kışın tofaşlar iyi ısı veriyor içeriye

Üst Alt