Dog Fall v1.0

OyunProgramcısı

Üye
    Konu Sahibi
Ben ve bir arkadaşımın yapmakta bulunduğu bir oyundur .

*Renew game studyo ve Real game studyo nun piyasaya çıkardığı ilk android oyundur.
*yapımcıları ve yapımı tamamen türkçedir
*highscore tabanlı bir skor yarıştırma oyunudur
*basit olduğu kadar zevkli ve bağımlılık yapabilicek bir oyundur
*köpek duffy'nin başı dertte
*köpek duffy ormandan yuvarlandı ve ona inmesi için yardım etmen gerekiyor.!!

Facebook :
Twitter :
GoglePlay:

Desteklerinizi Bekliyoruz.

Not : Android olarak ilk oyunumuz denebilir :D

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

afer459

afer459

Üye
başarilar vakit bulunca indiricem :oke:

OyunProgramcısı

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Güncellendi !

Engeller Değişti

Ekran Adaptasyon Problemi Çözüldü(Galiba ben Samsung S3- Sony M2 -Sony Xperia U Telefonaşrında denedim hepsinde aynıydı )

Kiraz oyundan çıakrıldı

Oyun aynı hızda değil gittikçe hızlanarak devam ediyor

Yol çeşitliliği arttırıldı

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt