• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Dj My10eZ - Delyno - Ether Party (Tivity ReMix 2011) ŞİDDETLE TAVSİYE MÜZİK & MELODİ İNSANI UÇURUYOR

Sponsorlu Bağlantılar

oxigenn01

oxigenn01

Üye
    Konu Sahibi
Dj My10eZ - Delyno - Ether Party (Tivity ReMix 2011) ŞİDDETLE TAVSİYE MÜZİK & MELODİ İNSANI UÇURUYOR
Dj My10eZ - Delyno - Ether Party (Tivity ReMix 2011) ŞİDDETLE TAVSİYE MÜZİK & MELODİ İNSANI UÇURUYORRRR...

MP3>>İNDİR>>

EMEGE SAYGI ..
EMEGE SAYGI ..
EMEGE SAYGI ..

• Beğen
Tepkiler: WOLWERY, ergunozkan, brkpunisher ve 9 diğerleri

punqermojo

Üye
tsk

punqermojo

Üye
kardesm keske mp3 olsa :) güzel müzik.

oxigenn01

oxigenn01

Üye
    Konu Sahibi

punqermojo

Üye
kardeşim düzeltttim pardon
müzigi kayıttan çıkardıgımız gibi katmışız oda mp3 diildi şu anda mp3 dosyasına çevirdim kardeş 4 mb filan

--------------- Ekleme ---------------

İYİKİDE YAZMIŞSIN KARDEŞ BAKMAM İYİ OLDU ÇOK SAOL ONU SİLDİM MP3 ÜNÜ KATTIM HERKESE DUYRULUR :megafon:

:oke::oke::oke::oke:

thehallowman

Üye
Parça için teşekkürler, bu parçasıda çok güzel gerçekten ama son günlerde Private Love parçasını dinlemekten kendimi alamıyorum.
Emrah Is çok güzel bir remix yapmış şiddetle tavsiye olunur

Emrah Is vs. Delyno - Private Love

oxigenn01

oxigenn01

Üye
    Konu Sahibi
Parça için teşekkürler, bu parçasıda çok güzel gerçekten ama son günlerde Private Love parçasını dinlemekten kendimi alamıyorum.
Emrah Is çok güzel bir remix yapmış şiddetle tavsiye olunur

Emrah Is vs. Delyno - Private Love

rica ederim ayrıca dedigine bakıyorum hemen : ) :oke:

ışık_22

ışık_22

Üye
elinne ssağlık

dj_tuRhAn

dj_tuRhAn

Üye
kanka, paRcani beqendim ama, ayni ritim ùstne fazLa caLsmzsn sanki .) yinede saoL eLine yùreqine saqLIk .)

oxigenn01

oxigenn01

Üye
    Konu Sahibi
kanka, paRcani beqendim ama, ayni ritim ùstne fazLa caLsmzsn sanki .) yinede saoL eLine yùreqine saqLIk .)
eyvallah kanka yorumun için teşekürler ayrıca degerlendirmeye alıyorum çok teşekürler ....

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
sağol kardeş :)

bosnaqq

Üye
tskler

semih123456789

Üye
sağolasın kardeş

Üst Alt