Dizi için kadın kılığına girdi MFO desem?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibiişte Özkan Uğur''un son halini


Ünlü müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, kadın kılığına giren son oyuncu oldu. Cennet Mahallesi adlı dizinin çekimlerinde canlandırdığı kadın rolü için uzun süre hazırlanan Uğur, makyajı ve peruğuyla kamera karşısına geçtiğinde görenleri şaşırttı.

CENNET MAHALLESİ ADLI DİZİNİN ÇEKİMLERİNDE CANLANDIRDIĞI KADIN ROLÜ İÇİN UZUN SÜRE HAZIRLANAN UĞUR, MAKYAJI VE PERUĞUYLA KAMERA KARŞISINA GEÇTİĞİNDE GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI.

Aynı dizide daha önce de Alişan, saçlarını sarıya boyatıp, küpe takarak rol almıştı. Senaristlerin bu kadın rolünü önce Alişan’a yazdıkları, ancak daha sonra değiştirdikleri öğrenildi. Özkan Uğur rolü için, ‘Tek kadın kılığına giren sanatçı ben değilim. Bu bir komedi dizisi, ben sadece rolümü yapıyorum’ diye konuştu.


abuvice :box:
 


NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
sanat için soyunurum ;) :kop:
 
mavizeybek

mavizeybek

Üye
sanat sanat içindir
sanat toplum içindir :haha:
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Cennet mahallesi güzel dizi.. :ehe:


Zaten çekildiği yer bizim evden gözüküyor.. :ehe:
 

slayer

Üye
aşık oldum ne güzel şey onlar :P
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 19 2005, 10:43 PM
Cennet mahallesi güzel dizi.. :ehe:


Zaten çekildiği yer bizim evden gözüküyor.. :ehe:
[post=170923]Quoted post[/post]​

walla van sizin eve haciz gelse sizin televizyonu götürseler sorun olmaz kafayı uzatır izlersin :P :kop:
 
Caine

Caine

Üye
özkan uğur daha önce kadın kılığına girmişti zaten :DD gayet normal ve çoook yakışmış. az genç olsaydı aşık olurdum :lol2:
 
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Caine
+1 :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt