Disk Ayırdım Sonra Tekrar Birleştirdim fakat Şimdi Ayırdığım Kadarı Görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
Disk Ayırdım Sonra Tekrar Birleştirdim fakat Şimdi Ayırdığım Kadarı Görünmüyor
Windows Vista Home Basic kullanıyorum bu sabah windows 7 yi denemek için D diskini 45 gb ayırdım (hay ayırmaz olaydım) daha sonra tekrar birleştirmek istedim ve birleştirdim fakat şimdide ayırdığım 45 gb görünmüyor 160 GB HDD oldu 115 GB . Yardım edin lütfen ayvayı yedi PC .

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Arkadaşım Bana Sorarsan Kill Disk Programını Yükleyip HDD'ni Sıfırla (Yalnız HDD Az Da Olsa Zarar Görebilir Ama Devede Kulak Yani Kafana Takma) HDD'ni %100 Sıfırlar Sonra Da Hangi İşletim Sistemini İstiyorsan Yükleyebilirsin ;)

--------------- Ekleme ---------------

Fakat Bana Sorarsan Windows 7 Ultimate'i Yükle Çok Uzun Süredir Kullanıyorum 4-4'lük Diyebilirim ;)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Arkadaşım Bana Sorarsan Kill Disk Programını Yükleyip HDD'ni Sıfırla (Yalnız HDD Az Da Olsa Zarar Görebilir Ama Devede Kulak Yani Kafana Takma) HDD'ni %100 Sıfırlar Sonra Da Hangi İşletim Sistemini İstiyorsan Yükleyebilirsin ;)

Fakat Bana Sorarsan Windows 7 Ultimate'i Yükle Çok Uzun Süredir Kullanıyorum 4-4'lük Diyebilirim ;)

Benim PC de W7 Kaldırsada Bende Yüklesem :D

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi

tamamdır sağolasın :oke:

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Ne Demek Amaç Destek Sonuçta İnsan Bilgileri Ne Yapacak Kendine Mi Saklayacak Ayrıca İki Satır Şeyi Yazınca Parmağıma Kramp Mı Gircek Canım Önemi Bile Yok ;) :oke:

Benim PC de W7 Kaldırsada Bende Yüklesem :D

Hakan Senin Sistem Özellikleri Ne Çünkü İnternetten Söylenilenler Minimum Diye Önerilenleri Söylüyorlar Win7 Neredeyse Xp'den Çooooooook Az Fazla Sistem Özellikleri Gerektiriyor (Fakat Aero İçin Biraz Daha Yüksek Olması Gerek);)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Ne Demek Amaç Destek Sonuçta İnsan Bilgileri Ne Yapacak Kendine Mi Saklayacak Ayrıca İki Satır Şeyi Yazınca Parmağıma Kramp Mı Gircek Canım Önemi Bile Yok ;) :oke:

Hakan Senin Sistem Özellikleri Ne Çünkü İnternetten Söylenilenler Minimum Diye Önerilenleri Söylüyorlar Win7 Neredeyse Xp'den Çooooooook Az Fazla Sistem Özellikleri Gerektiriyor (Fakat Aero İçin Biraz Daha Yüksek Olması Gerek);)

512 MB Ram 2.40 GHZ İşlemci :)
Windows 7 İçin Yükseltme Testi Yapıyorum Bakalım Ne Çıkacak Sonuç :)

:d: Sistemim İle Uyumlu Değilmiş Ayrıca 16 GB Yer İstiyor Benim C Zaten Toplam 4 GB :D

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Kardeş Ekran Kartın 512 Ya Da Daha Yüksek Olursa Döne Döne Kullanırsın ;) :D

Kardeş Bu Arada Senn HDD Kaç Gb ? :D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
C: 17 GB D: 20 GB Toplam 37 GB :D Eski Külüstür PC'lerden Benimki :D

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Ekran Kartı ??

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
256 lık :D

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Kardeş Windows'u En İyi Performans İçin Ayarla Seçeneğini Seç Dicem Ama Öyle De Windows 7'nin Anlamı Kalmıyor ;)

Benim Eski Pc Geldi Aklıma 40 GB HDD'si Vardı 788 Mb Ekran Kartı 512 Mb Ram Vardı Ama Tıkır Tıkır Çalışıyordu Mübarek :D

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Biraz Kasar Ama Performans Oynamaları İle Halledebilirsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt