GM Discovery 2 Discovery 2 için yeni romm (full lolipop arayüz sıfır bug kesinlikle kullanmaniz gereken bi ROM

Sponsorlu Bağlantılar

sametASD123

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 için yeni romm (full lolipop arayüz sıfır bug kesinlikle kullanmaniz gereken bi ROM
Arkadaslar lolly beaut ROM zaten paylaşılmıştı fakat bazı buglari vardı v4-v5 güncellemeleri ile super oldu

Türkçe dil desteği var

Arayüz full lolipop

Fazla uzatmadan kuruluma geciyorum

Öncelikle verdiğim linklerden sırayla lollybeaut ROM v1,v2,v3,v4,v5(final) dosyalarını indirin
Ardından bunları telefonun ana dizinine atin

Telefonu kapatın ve recovery modda baslatin

Wipe >advanced wipe > cache ,dalvik cache, data ,system ,custpack seçeneklerini isaretleyin .
( uzun sürüyor dondu zannedip telefonu kapatmayin)

Wipe bittikten sonra recovery menüde ana bölüme gelin mount kısmından system ve custpack tiklerini kaldirin ( wipeye başlamadan önce tikli olmaları lazim )
Ardından install bölümüne gelin ve ROM dosyalarini nereye attiysaniz bulun önce v1 dosyasını kurun ardından v2,v3,v4,v5 diye devam edin ( kesinlikle sıralı olmalı ) sonra sistemi yeniden başlatin

HAYİRLİ OLSUN Bİ TESEKKURU COK GORMEYİN LUTFEN

EDİT: DİSCOVERY 2 İCİN EN STABİL ROMDUR.

Linkler:

lollybeaut ROM v1:

lollybeaut ROM v2:

lollybeaut ROM v3:

lollybeaut ROM v4:

lollybeaut ROM v5 ( final) :

SS ler :

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: paylaşım için, resimler sorunlu galiba farklı bi siteye upload ediniz :oke:

sametASD123

Üye
    Konu Sahibi
Resimleri farkettim en kısa zamanda hallediyorum tesekkurler

tayfur422

tayfur422

Üye
Kardeş 5.link açılmılyor kurmasak sıkıntı olurmu

sametASD123

Üye
    Konu Sahibi
5. link acılıyor tekrar bak istersen

• Beğen
Tepkiler: tayfur422 ve ÇaRşI 2387

lamegold

Üye
Teknojix
GM Discovery 2 - [Custom Rom] Discovery II - Discovery II+ Lollipop Görünümlü Kitkat Rom - MaxiCep Rom bu dostum. Sadece v4 ve v5 güncellemeleri çıkmış ben fazla bakamadığım için güncelemedim.
usta senin konunu iceledim ama rootsuz yapılan kısımda takıldım herşey iyi güzel telfon kapalı downloada basıyorum sonra usb ile bağlıyorum bişey olmuyor telefonu sarj ediyor bi tek rootsuz olmuyorsa root atabilirim ama diğer icelediğim konulardada sp flash tool ile root yaptılar bende işlemior

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2587160
Teknojix

Teknojix

Üye
Onetouch lanucherde ana menü tuşu yok?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Teknojix

Teknojix

Üye
Cyanogenmodun 12.1 in yeni sürümü çıkana kadar bunu kullanacağım. Çok hatası var. Simden kişileri bile aktarırken durduruldu hatası veriyor.

Üst Alt