Dikkat başınız dönebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat başınız dönebilir
:huhu:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daha önce görmüştüm süper bişe.. ;)

the_patriot

Üye
yaw ama bu fiziğe ,kimyaya , felsefeye , pskolojiye, vs. vs yasalara bile aykırı bu yaw :D :D :D :D :D

ibrahimcay1

Üye
afedersiniz ama cusssss bu ne bea nas1 birlestirmisler bu kadar1n1 yaww???

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bunu dijital fotoğraf makinaları ile yapıyorlarmış. Panaromik çekim mi ne diyorlar işte. Yani sen bi fotoğraf çekiyorsun, makina onu ters çeviriyo, ekliyo bişeyler yapıyo veee işte sonuç :P Ben beğendim şahsen! ;)

Haberci

Haberci

Üye
Benim bildiğim panoman da bu işi görüyor yani 360 derece resim çekiyor ve onu tab edebiliyorsun.Fakat benim anlamadığım bu adam ortadaki yani bastı noktaya gelince ne yapmış göğe mi uçmuş tahtanın altına mı girmiş ? Ne yapmış da yapmış olduğu yerde ayaklarının üstüne basmadan ters dönmüş onu anlayamadım.Nasıl yapmış??? ya da bi aletle uzatmışlar ve olduğu yerde onu çevirmişler başka bi şey gelmiyor aklıma. :P

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Hiç bitmeyecek sandım ... :wacko:

Haberci

Haberci

Üye
Hımm evet buldum!!! ;;)
Tam ortada durmuş elini sağ yukarı tarafa uzatmış ve u çizmiş ayaklarının önünden geçirmiş ve bingo ... Çünkü tam ortada kendini saklıyabileceği bayağı büyük alan kalmış orada gizlenmiş olabilir.Makina orayı almamıştır sanıyorum...Nasıl böyle bir senaryo ya inandınız mı? ama gerçek te olabilir. :artı:

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Haberci@May 30 2005, 10:42 PM
Hımm evet buldum!!! ;;)
Tam ortada durmuş elini sağ yukarı tarafa uzatmış ve u çizmiş ayaklarının önünden geçirmiş ve bingo ... Çünkü tam ortada kendini saklıyabileceği bayağı büyük alan kalmış orada gizlenmiş olabilir.Makina orayı almamıştır sanıyorum...Nasıl böyle bir senaryo ya inandınız mı? ama gerçek te olabilir. :artı:
[post=68921]Quoted post[/post]​
%90 gerçeklik payı var! Güzel senaryo :artı:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by Haberci@May 30 2005, 10:42 PM
Hımm evet buldum!!! ;;)
[post=68921]Quoted post[/post]​
%98,5 oranla sana katılıyorum ;;) :oke:

onelife

Üye
dostum süper bi şey

MiCoX

Üye
Çok güzel ...

Caine

Caine

Üye
great, muhteşem bence. cok guzel. tşkler dostum :)

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by Haberci@May 30 2005, 08:33 PM
Benim bildiğim panoman da bu işi görüyor yani 360 derece resim çekiyor ve onu tab edebiliyorsun.Fakat benim anlamadığım bu adam ortadaki yani bastı noktaya gelince ne yapmış göğe mi uçmuş tahtanın altına mı girmiş ? Ne yapmış da yapmış olduğu yerde ayaklarının üstüne basmadan ters dönmüş onu anlayamadım.Nasıl yapmış??? ya da bi aletle uzatmışlar ve olduğu yerde onu çevirmişler başka bi şey gelmiyor aklıma. :P
[post=68898]Quoted post[/post]​

Babalar, bu photoshopla yapilamayacak birsey deilki. Adam neden canini yesin bu resmi cekmeye. Iki resim cekmis, birini ters cevirmis ve photoshopta biraz oynayip ikisini birlestirmis iste.

Resmi sag tuslayip pc'nize kaydedin ve acin, ondan sonra resmi yatili duracak sekilde rotate edin ve bakin, resmin nereden birlestirildigi acikca ortada...

ado5

Üye
:wacko:

AntiTuk

Üye
cidden güzel bişi

kenan14

Üye
süper..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Süper... :wacko:

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Mükemmel...

mhff

Üye
yuksekten korkanlar bakmasın :help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt