Digital Clock Htc Miui by Dima-zh1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Digital Clock Htc Miui by Dima-zh1
zip'in içerisinde sadece mif'i mevcut.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yutkun

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

• Beğen

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]yüklendi ama widget sayfasında yok bir de mif nedir yardımcı olur musunuz[/SIZE][/COLOR]

By_DİYAR

By_DİYAR

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]yüklendi ama widget sayfasında yok bir de mif nedir yardımcı olur musunuz[/SIZE][/COLOR]

O widget listesinde senin orjinal dijital saatin yerini alır kardeşim....

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]
O widget listesinde senin orjinal dijital saatin yerini alır kardeşim....

digital clock tıklıyorum ancak eski nokia saat çıkıyor.birde saat üzerindeki bulut göstermelik mi yoksa hava durumu mu[/SIZE][/COLOR]

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]

digital clock tıklıyorum ancak eski nokia saat çıkıyor.birde saat üzerindeki bulut göstermelik mi yoksa hava durumu mu

yükledikten sonra teli restart yapman lazım yoksa yine eski widget gelir hava durumu göstermelik.
[/SIZE][/COLOR]

Eat-Apple

Eat-Apple

Üye

• Beğen
jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkürler hava durumuda olsaydı mükemmel olurdu

• Beğen

sbilen69

Üye
yerleşik bileşen hatası. tşk

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
700 bilmiyorum ama hepsi aynıdır heralde. bu benim kullandığım sorunsuz herşeyi kurabileceğin installserver.

sbilen

sbilen

Üye
700 bilmiyorum ama hepsi aynıdır heralde. bu benim kullandığım sorunsuz herşeyi kurabileceğin installserver.

ilgin için tşk tel hek li olmasına rağmen yerleşik bileşen hatası alıyorum verdiğin dosyayıda değiştirdim fakat olmadı. tşk. herhalde ben bir yerde yanlış yapıyorum.

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için tşk tel hek li olmasına rağmen yerleşik bileşen hatası alıyorum verdiğin dosyayıda değiştirdim fakat olmadı. tşk. herhalde ben bir yerde yanlış yapıyorum.

önemli deil kardeş keşke çözebilseydik sorununu bunda yanlış yapacak bişey yok ya telde var etkileyen bişeyler bilmiyorum ama farklı bi cwf kullanıyosan ondan da kaynaklanıyor olabilir.

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkkürler

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt