Diğer Silme

Sponsorlu Bağlantılar

keremec

keremec

Üye
    Konu Sahibi
Diğer Silme
Arkadaşlar bu diğer i nasıl sileceğiz kapasite kontrolünden geçici dosyaları temizle diyorum 1gb kalıyor yine de nasıl silebilirim

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Amber & GDR2 güncellemesini yüklediniz mi?

keremec

keremec

Üye
    Konu Sahibi
Amber & GDR2 güncellemesini yüklediniz mi?

Yok telefonu arife günü teknosadan aldım güncellemeleri denetle dedim güncel dedi bide dun 12 tane uygulama marketten güncellendi nasıl yüklerim o guncellemeleri nasıl yüklerim yardım ederseniz sevinirim:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yok telefonu arife günü teknosadan aldım güncellemeleri denetle dedim güncel dedi bide dun 12 tane uygulama marketten güncellendi nasıl yüklerim o guncellemeleri nasıl yüklerim yardım ederseniz sevinirim:)

magaza uygulamasını aç/sol attaki "12Güncelleme" yazan yere dokun guncelleme gelen uygulamalar listelenicek. İster tek tek ister hepsini birden guncelleyebilirsin. Guncellemeleri wifi agindan yaparsan mobil veri pakedinden tasarruf etmiş olursun.

keremec

keremec

Üye
    Konu Sahibi

magaza uygulamasını aç/sol attaki "12Güncelleme" yazan yere dokun guncelleme gelen uygulamalar listelenicek. İster tek tek ister hepsini birden guncelleyebilirsin. Guncellemeleri wifi agindan yaparsan mobil veri pakedinden tasarruf etmiş olursun.

Özür dilerim ben yanlış anlattım 12 güncellemeyi yukledim de amber ve gdr 2 yi nasıl yuklicem onu sordum :)

Serhanas35

Üye
cihaz ney?

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Henüz Nokia Lumia 720 için AMBER güncellemesi sunulmadı.

Diğer cihazlar için de yayınlanmadı ancak bazı arkadaşlar bir süreliğine sunucularda bulunan güncellemeyi bilgisayar üzerinden yüklediler.Ancak Nokia Lumia 720 için herhangi bir güncelleme gözükmedi

hamza29

hamza29

Üye
Arkadaşlar bu diğer i nasıl sileceğiz kapasite kontrolünden geçici dosyaları temizle diyorum 1gb kalıyor yine de nasıl silebilirim
mağazada shrink storage diye bi uygulama var onu kur arka arkaya çalıştır bazen 10 bazende 80 mb'ta yakın yer açıyo ama diğer klasörü olduğu gibi kalıyor

Üst Alt