Öneri Diğer işletim sistemlerinin(örn:android v.b.) uygulamarını s60 serisine uygun hale getirme

Sponsorlu Bağlantılar

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
    Konu Sahibi
Diğer işletim sistemlerinin(örn:android v.b.) uygulamarını s60 serisine uygun hale getirme
win8 android v.b.işletim sistemlerinde kullanılan programları kullanamamak gibi bir sorunumuz var.İçler acısı bir durum dün gece boyunca internete arayıp(cp telefonumdan) yeğenimin çok eğlendiği androidde çalışan Talking tom isminde ki oyunun aynısını hiç bir yerde bulamadım.İsimler aynı içerikler berbat.Bu uygulamaları pc de download etme imkanımız mümkün lakin kendi telefonumuza uygun hale getirebilecek bir pc programı varmı yokmu telefon uygulamarıyla meşgul olmaya yeni başlayan biri olarak merak içindeyim.Bu konudan bahseden bir konu olmadıgından bu konuyu açtım. İlginize teşekkürler şimdiden.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Öyle bir olay yok.Benzerini yapabilirsin;o da üstün kod bilgisi gerektirir.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
zannetmeyin içinde bir dosya var onu alıyorsun iki üç değişiklikle oynanabileceğini, bu işler öyle değil. birçok ama böyle düşünüyor hep. o yüzden iki sistem için nasıl program yazılır onu araştırmak yeterli

WanWan

Üye
yeter artık konu açmadan bir araştırın symbian forumunun yarısı android uygulamalarını symbiana çevirmek symbiana android yüklemek...

olmuyor beyler artık anlayın!

• Beğen
Tepkiler: kelooo

Üst Alt