Diğer alem Cennet ve cehennemi algılamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Çok basit bir örnek İnsan uyurken rüya görür bu rüya bazen insana saatlerce sürmüş gibi gelir içinde acı çekilir mutlu olunur ağlanır bazen kazalar ateşte yanmalar vs... insanbu rüyayı halbuki birkaç saniye içinde görür ama zaman çoook fazla uzunmuş gibi gelir ve gerçek sanılır ayırt edilemez insan öldüğünde beden ölür ruh ölmez rüyadada olaylar bedenen olmaz ruhen olur diğer alemde olacağı gibi
Benim görüşüm bu..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt