DiceFlip Airdrop, Oyun, Kripto Tanıtım.

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Airdrop önsatış yada diğer bilgiler için lütfen öncelikle telegram hesabımızı ekleyin. Telegram arama kutucuğuna yazıp katılmanız yeterli.Yedi uzun vadeli yazılım girişimcisi, kripto para yatırımcısı arkadaş grubu, İnsanlar için finansal olarak karlı olabilecek bir oyun ekosistemi başlatma fikriyle bir araya geldi.


Kim oyun oynarken aynı zamanda kazanmak istemez ki?
Ben maxicep eski adminlerinden ''leiche'' Sizlere ufakta bir katkım olursa ne mutlu arkadaşlar.Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
DiceFlip, herkesin ödeme yapmadan oynamaya başlayabileceği, Oynaması Ücretsiz, sıra tabanlı bir NFT oyunudur. DiceFlip ayrıca dinamik oyun ve PvP turnuvalarına katılım yoluyla oyuncuları tokenla ödüllendirmek için Oynat-Kazan modelini kullanır. F2P ve P2E modellerinin bu kusursuz kombinasyonu ile DiceFlip, oyunculara aynı anda hem oynama hem de ödül kazanmafırsatı verir. Henüz geliştirmenin ilk aşamalarında olsak da, DiceFlip günlük, haftalık ve aylık aktif oyuncular açısından 1 numaralı BSC oyunu olmayı hedefliyoruz. DiceFlip ile geleneksel bir oyun arasındaki temel fark, katılımcılarımızın ekosisteme katkılarından dolayı bir Blockchain ekonomik çerçevesi aracılığıyla ödüllendirilmeleridir. Bu yeni oyun konsepti "kazanmak için oyna(PlayToEarn)" olarak adlandırıldı. Azgelişmiş ülkelerden binlerce oyuncu, Covid salgını sırasında bir gelir kaynağı arayışında oyunlara akın etti. Bir çok ülkede insanların eğlenerek para kazandığı oyun sektörü oluştu.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Bytedex e de bi bakın muhteşem bi proje borsası bile açıldı.
 
  • Beğen
Tepkiler: leiche
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt