Diardi El Yapımı Spor Araba

Sponsorlu Bağlantılar

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Diardi El Yapımı Spor Araba
Arkadaşlar 3 gündür İzmir deydim.Haber için gitmiştim.Haberimin bir tanesi de Bu Diardi marka Türk ve el yapımı spor arabalar idi.Hem şehir turu attık hem haberini yaptk.Almanya ya ve Abd ye ihraç ediyorlarmış senede 300 tane sınırlı sayıda imal ediyorlar.Türkiye ye iyi bir döviz girdisi oluyor.Araba çok manyak bi şey.Yerinde duramıyor gaza az dokunsam her an etrafında dönmek için bahane arıyor Valla benim çok hoşuma gitti bakalım siz beğenecek misiniz? Fiyatıise 35 bin eura civarı yani sudan ucuz
TEKNİK ÖZELLİKLER
Motor
Silindir hacmi 1596
Silindir/subap sayısı 4/16
Motor gücü 120 HP-6000 d/d
Maksimum tork 147 Nm-4000 d/d
Performans
Şanzıman 5 ileri manuel
Karoser
Boyutlar (u/g/y) 3650/1750/1070
Dingil mesafesi 2570
Boş ağırlık 870 kg
Donanım: Recaro tipi koltuklar, krom kaplama yer döşemesi, CD çalarlı müzik sistemi
Versiyonlar 2.2 lt 170 HP
3.2 lt 342 HP

<div align="center"></div>

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
guzel yapmışlar
motor ne marka bunda?

damadada

Üye
epey önce ana haberlere çıkmıstı buadam hatırladım şimdi
saolpaylaşımıniçin
hafızamızı yenıledık

darkred

darkred

Üye
haberci abi en bu arabanın 3.2 lt olan versiyonunu kullandın galiba araba gayet güzel fiyatıda iyiymiş valaa güzel hatta perfect

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

tofy

Üye
süperrrrrr
çok beğendimmm çok hoş duruyorrr
teşekkürlerr haberci

peki kullanımı nasıldı?

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(Haberci &#064; Dec 22 2005, 12&#58;54 AM) [post=233272]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

[/b][/quote]

saolasınn...
bide aracı kullanırken ahtunların ilgisi nasıldı abi

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Ya sormayın arkadaşlar valla peşimden çok laf atan oldu ama duymamazlıktan geldim
İnsanların çok ilgisini çekti
Kordon boyunda ve şehirde turladım biraz tek kelimeyle olağanüstü bir oyuncak

darkred

darkred

Üye
abi ne keyifli olmuştur yaa şehirde arabayla geziyosun ve o arabanın bir benzeri daha yok senin yerinde olmak isterdim Haberci abi

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(Haberci &#064; Dec 22 2005, 01&#58;02 AM) [post=233282]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ya sormayın arkadaşlar valla peşimden çok laf atan oldu ama duymamazlıktan geldim
İnsanların çok ilgisini çekti
Kordon boyunda ve şehirde turladım biraz tek kelimeyle olağanüstü bir oyuncak
[/b][/quote]

öyle araba bırakılır mı yaaa hele de bu kadar ilgiye... alıp kacsaydın keske...bak içinde kalmıs demek ki o zevk, keske daha fazla turlasaydın o guclu oyuncakla hehe

DefectoR

Abi İzmire gelmişin haberimiz olmuyor aşk olsun sana

Araba hangi galeride satılıyor abi bu arada

Nicolas_Anelka

Üye
ya bununla ne sekil yapardım ya abi cok güzel vallahi...

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(=damadada= &#064; Dec 22 2005, 12&#58;43 AM) [post=233262]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
epey önce ana haberlere çıkmıstı buadam hatırladım şimdi
saolpaylaşımıniçin
hafızamızı yenıledık
[/b][/quote]
hatırladım dediğin adam Haberci nin ta kendisi

Vassili

Üye
tek kelimeyle:

RockFord Fosgate

Üye
bence gayet guzel ve hesaplı ayrıca motorudA PALIO SPORTING de kullanılan 1.6l 16v 120lık motor merak edenler ıcın........

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çok güzel gözüküyo..

RockFord Fosgate

Üye
jantlar bıraz daha guzel olabılırmıs&#33;&#33;&#33;

jöly

Üye
çok güzel arabalarmış teşekkürler haberci

turkruzgarı

Üye
Mrb arkadaslar nette gezerken bu arabayı gordum universıteyken bızde yaptık bu arabalardan ama bızım kı daha cok caterham lotusa benzıyor ama ozellıklerı bunla aynı abı bu arabaları kullanmak bınmek bı harıka kasa hafıf motur kuvetı cok guclu gelıyor bende cok ugrastım burada yanı turkıyede yapıp yurt dısına satmak ıcın ama olmadı ama suan elımde projeyle ılgılı her bılgı var bırde kendım ugrastıgım ıcın arabayı nasıl ne kadara mal edebılecegım bılıyorum cok zor ısler ama sonucları guzel ıns. Turkıyenınde ılerleyen gunlerınde markalı bır arabası olur ben nasıpse tekrardan bu tarz bır arac yapıp kendım kullanmak ıstıyorum vallaha arabaları gorunce ıcım gıdıyor herkeze nasıp olmaz bu arabalara bınmek ve kullanmak delı mı delı ama bı harıka bu arada benım arabanın adı turk rüzgarıydı bız kocaelı ünv sınde 2005 te yaptık 1600 tofas motoru koyduk resımlerı nette var ısteyen olursa msn adresımı verebılırım gonderırım resımlerını
herkeze saygılar ....................

--------------- Ekleme ---------------

herkezı beklıyorumm :sn: