Devamsızlık 10 Gün Oldu Kaldım Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
Devamsızlık 10 Gün Oldu Kaldım Mı?
lise 12. sınıf öğrencisiyim devamsızlığım tam 10 gün oldu kaldım mı? salı günü doktora gittim rapor aldım ama o gün devamsızlığım 9 gündü. cumaya kadar da 9 gündü yani cumaya kadar işlemediler bende özürlü devamsızlık artmasın diye raporu vermedim bu gün devamsızlık 10 gün oldu kaldım mı? pazartesi raporu versem işe yarar mı? çünkü raporu diğer hafta verirsem işe yaramaz diye duydum hafta geçmeden yani aynı hafta cumaya kadar vermek gerekiyormuş diye duydum...

hikmet366

hikmet366

Üye
eğer salı gününden rapor aldıysan silinir .

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Dilekçe yazarsın yani velinin ağzından bir dilekçe
Buyuk ihtimal raporu kabul etmeyebilir çunku 2 iş gunu içinde bildircektin diye biliyorum
Sen yinede bir dene raporu gotur sor ve ayrica bir dilekce yazip veline imzalattir gotur

BelaMonte

BelaMonte

Üye
sen pazartesi ver silinir. ama 9 gün çok riskli hemde 12 ye kadar gelmişsin...

Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
bunların suçu devamsızlık aynı gün işlenir 4 gün aradan geçmiş yeni işliyorlar gelde sinir olma

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
UpOneTR

UpOneTR

Üye
normalde hep aynı gün işliyor dengesiz herif. neyse hocam müdürle aram iyidir onun silme hakkı varmı son yasalara göre
Müdür yardimcınz kim ise o halleder
Müdüre kadar gitmenize gerek yok

Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
Müdür yardimcınz kim ise o halleder
Müdüre kadar gitmenize gerek yok
hocam acayip bi yaratık konuşmuyor böğürüyor resmen. müdür geçen yıllarda silmişti . zaten sınıfta bir kaç kişide 10 günü geçti çalışkan tipler onları silerlerse benide silerler :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
hocam acayip bi yaratık konuşmuyor böğürüyor resmen. müdür geçen yıllarda silmişti . zaten sınıfta bir kaç kişide 10 günü geçti çalışkan tipler onları silerlerse benide silerler :)
Hayırlısı :D bidaha girmedi unuttu gormedi bidaha girmez diye düşnmeyip maninda raporunuzu dilekçenizi verisiniz :D
Devamsizlık hakkınz 10 gün değil 9 buçuk gündür 10. Gün kalırsnz :D

TestUser123

Kapalı Hesap
asd

Son düzenleme:

TestUser123

Kapalı Hesap
hocana sor
kalmazsin ama gitmemezlik yapma
zorunlu bırakıyolar , tüm ödevleri yığıyolar aynı günlere gelde kaçma internette aşırıya kaçmadıkça kalma yok yazıyor ama emin olamadım 11 gün devamsızlığım oldu :( bugün neyse rapor alırsam kurtulurmuyum birde perşembe günü gitmiştim cuma günü gidemedim doktor 2 gün rapor verdi e-okulada perşembe ve cuma raporluydu yazıyor :D keşke perşembe kaçsaymışım :zzz:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR