Yardım Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın

Sponsorlu Bağlantılar

TahaBuyuktas

TahaBuyuktas

Üye
    Konu Sahibi
Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın
Telefonumu açamıyorum olay tam olarak şöyle oldu; telefonuma format attım, gmail hesabımı girerken "Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın" hatasıyla karşılaştım İnternetteki her yöntemi denedim eskiden babam kullandığı için telefonu gmail'ini hatırlamıyor. O yüzden o seçeneği geçemiyoruz. TELEFONA TEKRARDAN STOCK ROM ATICAM FAKAT HATA AYIKLAMASI KAPALI OLDUĞU İÇİN HİÇ BİŞEY YAPAMIYORUM "USB HATA AYIKLAMA" MODUNU AÇMAK İÇİN FARKLI BİR YÖNTEM VAR MI ?
VEYA SİZİN ÖNERDİĞİNİZ HER HANGİ BİR ŞEY ?

YAPTIKLARIM;
-HARD RESET
-ODİN MOD'DAN STOCK ROM YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM USB DEBUGGİNG SAĞOLSUN İZİN VERMEDİ.

CİHAZ BÖYLE KALDI

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Sıfırlamadan önce bi Google hesabı kullanıyor olmalısın o hesabı ve şifresini girmeden açılmaz o cihaz Stock ROM hiç denemedim ama çözüm olacağını sanmıyorum

TahaBuyuktas

TahaBuyuktas

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırlamadan önce bi Google hesabı kullanıyor olmalısın o hesabı ve şifresini girmeden açılmaz o cihaz Stock ROM hiç denemedim ama çözüm olacağını sanmıyorum
ADAMLAR SAMSUNG VERMEDİĞİ İZİNLERİ AÇAK İÇİN ROOT'U BULMUŞLAR, BÖYLE SAÇMA SAPAN BİŞEYİN ÇÖZÜMÜ YOK MU ŞİMDİ ?

kralberk13

kralberk13

Üye
yani saçma telefona format atıldıktan sonra gmail hesabımı gerekiyo bende gerekmiyo zorunlu değil :D ayrıca küçük yaz yani google play gmailini sonrada yaza biliyosun

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ADAMLAR SAMSUNG VERMEDİĞİ İZİNLERİ AÇAK İÇİN ROOT'U BULMUŞLAR, BÖYLE SAÇMA SAPAN BİŞEYİN ÇÖZÜMÜ YOK MU ŞİMDİ ?

yani saçma telefona format atıldıktan sonra gmail hesabımı gerekiyo bende gerekmiyo zorunlu değil :D ayrıca küçük yaz yani google play gmailini sonrada yaza biliyosun

iPhone larda bulunan iCloud hesabı gibi hocam iPhone larada ne yaparsanız yapın iCloud açıkken sıfırlama yaparsanız ve şifreyi unuttuysanız faturanızla garantiye gitmezseniz açılmıyor

ROOT la samsung un bi ilgisi yok ROOT acemileri gereksiz tehlikeden korumak için GOOGLE tarafından kısılan erişimlerin açılmasıdır ve Android e yapılan bir işlemdir Samsung a değil :nono:

Üst Alt