Dev Baykuş İnsanlara Sığındı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi

ERZİNCAN’da kanadı kırık olduğu için uçamayan baykuş, Gazi ilköğretim Okulu’nun bahçesine konarak insanlara sığındı. Öğrenciler tarafından bulunan baykuş Çevre ve Orman İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.
Esentepe ağaçlandırma alanında koruma altına alınan baykuşun kırılan kanadının kangrene dönüşmemesi için kesilme ihtimalinin olduğu belirtildi. Çevre ve Orman il Müdürü Zakir Karartı, “Yaralı olduğu için bir okulun bahçesine konan baykuşu okul yetkililerinin haber vermesi üzerine teslim aldık. Baykuşu sağlık kontrolünden geçirdik. Kırık olan sağ kanadına veteriner hekimler gerekli müdaheleyi yaptı. Ancak kanadın durumu iyi değil. Kangrene dönüşmemesi için alınma ihtimali var. Korktuğumuz olmazsa baykuş iyileşirse doğaya bırakacağız. Aksi taktirde onu bir bakım merkezine göndereceğiz” dedi.

 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
paylaşım için teşekkürler.
 
OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
ilk kez böyle baykuş gördüm
 
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.:)
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Vay be çok büyük
 
catalfleg

catalfleg

Üye
:):) şirin qözüküyor
 
çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
yazık baykuşa yaf.. :ss
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt