Deus Ex: Mankind Divided'ın yeni güncelleme DX12 performansını düzeltiyor

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Çıkışı itibari ile performans anlamında ciddi sorunlar yaşatan ve oyuncuların canını bir hayli sıkan Deus Ex: Mankind Divided, özellikle Nvidia ekran kartına sahip olanların canını sıkıyordu. Geçtiğimiz haftalarda yayımlanan güncelleme ile DirectX 12 API'sine kavuşan Deus Ex: Mankind Divided, DSOGaming tarafından yapılan testlerde özellikle Nvidia'da sıkıntı yaratıyordu.

DirectX 11'de 980Ti ile 60 ve üzeri FPS değerlerine ulaşan Deus Ex: Mankind divided, daha yüksek performans vermesi beklenen DirectX 12'de 60 FPS'e bile ulaşamıyordu. Bugün yayımlanan yeni güncelleme ile birlikte ise oyunun DirectX 12 performansı ciddi anlamda düzeltmiş. Özellikle Nvidia kartlardaki sorunların büyük ölçüde giderildiğini gördüğümüz yeni güncelleme sonrası, oyunun yükleme süreleri de ciddi anlamda kısaltımış durumda.

Eğer siz de yeni güncellemeyi bekleyenlerdenseniz, Steam üzerinden güncellemeyi otomatik olarak indirebilirsiniz.Alıntı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt