Detaylı Windows Phone 7 OS Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Detaylı Windows Phone 7 OS Bölümü
Uzun süredir, özellikle bu isletim sistemine sahip mobil cihaz kullanan üyelerimiz tarafından hali hazırda olan Windows Phone bölümünün detaylandırılması ve ana kategoriler arasında yerini alması isteklerini gerçekleştirdik.

Windows Phone 7, gelecek vaad eden ve arkasında Microsoft gibi dev bir ismin olduğu, şu an için Nokia Lumia (900, 800, 710), LG Optimus 7, LG Quantum, Samsung Omnia 7 (Focus), Dell Venue Pro, HTC 7, HTC HD7 gibi baz modellerde bulunan, başarılı bir işletim sistemi.

Windows Phone 7 işletim sistemi, forumumuzda detaylı olarak kategorilendirildi ve mevcut yeni alt bölümlerle birlikte daha düzenli bilgi ve içerik paylasımlarının sağlanacağı bir bölüm olacaktır.

İyi Forumlar :oke:

Not: Mevcut konuların alt kategorilere taşınması zamanla yöneticiler tarafından gerçekleştirilecektir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tragedie, Reşwan, SHS ve 1 kişi daha

mstf_l

mstf_l

Üye
İyi oldu bu;fakat konular taşınırken eski windows mobile dosyaları da gelmiş :)

m542tf

m542tf

Üye
hayırlı olsun

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teşekkürler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
elinize saglık çok teşekkür ediyorum emegi geçen herkese

---------- Eklendi @ 08:59:55 ---------- Yazıldı @ 08:25:09 ----------

wp os deki 7 rakamı sürümü ifade eder o yüzden başlıklardan 7 rakamı kaldırılarak sadece windows phone os olarak kullanılmalıdır zira wp sürümleri arasında uyumluluk vardır ve rom dosyaları hariç hepsi bütün sürümlerde kullanılabilir

---------- Eklendi @ 09:29:01 ---------- Yazıldı @ 08:59:55 ----------

güncel haberler ve tartışma konularının yazılım destek konularıyla karışmaması için wp os ve yazılım destek bölümleri ayrı başlıklar altında oluşturulmalı

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler çok güzel oldu, yakında tamamen müdavimleri oluruz bölümün inşallah.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bölümün yöneticisi arkadaşımız güncel konu ve paylaşımları ilgili bölüme taşıyacaktır şu anda wp os bölümünden taşınmayan güncel olan benim ve diger arkadaslatımın çok sayıda konusu bulunmakta bölüm yöneticileri bu düzenlemeyi mutlaka yapacaktır

serinaga

serinaga

Üye
Harika

papakudioflu

papakudioflu

Admin
daha da güzelleşicektir biraz zamana ihtiyacımız var

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
SHS

SHS

Üye
hayırlı olsun wpcilere ve forumumuza:)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
helaal;)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ali Kemal abi hayırlı olsun yeni girdim daha foruma gördüm ve çok sevindim.. Hep beraber nice konulara sohbetlere inşallah..

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun arkadaslar.

TheMadness

TheMadness

Üye
Windows Phone Bölümüne Sistem Modifikasyon ve ROM'lar bölümü açılsın mı?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu konu ozan beyle görüşüldü bölümün biraz zamana ihtiyacı var bölüm gelişip ilgi arttıkça gerekenler yapılıcak paylaşımlarınızı genel başlıgı altında yaparsanız bölüm açıldıgında taşınıcaktır.

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
TheMadness

TheMadness

Üye
Windows Phone Uygulama içine direk konu açılabiliyor. Bu da papakudioflu adlı arkadaşımızı uğraştırıyor. Konu açılıyor. Yetkililer halledebilir mi?

TheMadness

TheMadness

Üye
Konu içine taşınmış fakat bakan yok?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
dostum büyük ihtimal forumun sayfasının yapısıyla alakalı bir olay nerdeyse çogu sitede var aynı olay aslında güzel düşünmüşsün düzen açısından da hoş olmuyor

---------- Eklendi @ 21:18:53 ---------- Yazıldı @ 21:13:51 ----------

dostum büyük ihtimal forumun sayfasının yapısıyla alakalı bir olay nerdeyse çogu sitede var aynı olay aslında güzel düşünmüşsün düzen açısından da hoş olmuyor

TheMadness

TheMadness

Üye

---------- Eklendi @ 21:18:53 ---------- Yazıldı @ 21:13:51 ----------

admincp den düzenlenmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt