Yardım Desire 816G Komut Yok Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

SpyWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Desire 816G Komut Yok Hatası
Bugün güncelleme geldi yaklaşık 10 mb lık. İndir dedim sonra açılmadı birdaha. Android yatmış karnından kırmızı levha çıkıyor komut yok yazıyor. Hiçbir şey yapmıyorum tekrar kendi kendine açılıp aynı yere geliyor.Bu simge varken kapatma tuşuna 1 kez bastığımda recovery moda giriyor ancak bunların hepsini denedim yine olmadı. Yardım edin lütfen :agla2:

hikmet366

hikmet366

Üye
Format dene recovery den yapılıyor biliyorsun dimi yada reboot et

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SpyWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Format dene recovery den yapılıyor biliyorsun dimi yada reboot et

wipe data factory resete de bastım. reboot systeme de bastım yine komut yok yerine döndü. format derken? ben mi yanlış biliyorum

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
wipe data factory resete de bastım. reboot systeme de bastım yine komut yok yerine döndü. format derken? ben mi yanlış biliyorum
Aynen doğru güncellemeyi yükledi mi yarıda mi kaldı

SpyWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Aynen doğru güncellemeyi yükledi mi yarıda mi kaldı

yüklemiş olması lazım yani ilk denediğimde izin vermedi şarjı az diye. sonra doldurdum başlattım ve bu duruma geldi

hikmet366

hikmet366

Üye
yüklemiş olması lazım yani ilk denediğimde izin vermedi şarjı az diye. sonra doldurdum başlattım ve bu duruma geldi
İnternet de araştırdım senin gibi birr kaç kişide bu sorunu yaşamış ve rom kurmuşlar veya orijinal yazılım kurmuşlar

SpyWarrior

Üye
    Konu Sahibi
İnternet de araştırdım senin gibi birr kaç kişide bu sorunu yaşamış ve rom kurmuşlar veya orijinal yazılım kurmuşlar

Ben nasıl yapabilirim peki bunu? Ama şöyle bir şey de var bilgisayara bağladım o da görmüyor artık telefonu. sd karttan falan yapabilir miyim

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Ben nasıl yapabilirim peki bunu? Ama şöyle bir şey de var bilgisayara bağladım o da görmüyor artık telefonu. sd karttan falan yapabilir miyim
Evet doğru İnternet'e okudum adamlarda bağlamış ama pc görmemiş garanti varsa 2 3 günde çözülür sorun ama benim bir bilgim yok rom stok rom hakkında ama bilgisi olan yardım eder sabret

SpyWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Evet doğru İnternet'e okudum adamlarda bağlamış ama pc görmemiş garanti varsa 2 3 günde çözülür sorun ama benim bir bilgim yok rom stok rom hakkında ama bilgisi olan yardım eder sabret

Garantisi yok malesef :agla2:
Telefoncuya götürsem yapar mı acaba kaç para ister

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
halledelim beraber kardeşim tam modelini söylermisin cihazın

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
kardeş benimki de aynı şekilde htc desire 816 kartla yapabilirmiyim
816 nın 3 modeli var kardeşim tmobile mı 816g mi tam olarak onu öğrenme sansın varmı fastboot modunda m8_ul gibi yazar

Üst Alt