Dersmatik 5.0 Yine ÜCRETSİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
halim68

halim68

Üye
    Konu Sahibi
Okulunuzda, dershanenizde hazırladığınız ders programınızı artık eski yöntemlerle değil, Dersmatik i Dersmatik in sağladığı kolaylıklar saymakla bitmez : - 7 günlük bir program yapabilirsiniz. - 24 saatlik bir program hazırlayabilirsiniz. - İstediğiniz saate öğle yemeği koyabilirsiniz. - Aynı sınıfa aynı saat için birden fazla öğretmen atayabilirsiniz (Çatal özelliği). - Teker teker bütün öğretmenlerin istediğiniz saatlerini kapatabilirsiniz. - Teker teker bütün sınıfların istediğiniz saatlerini kapatabilirsiniz. - Sınıfları öğlenci-sabahcı şeklinde ayırabilirsiniz. - İstediğiniz derslerin yerlerini kilitleyerek başka saatlere yerleştirilmesini engelleyebilirsiniz. - Sürükle bırak metoduyla, derslerin yerlerini çakışma olmadan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. - Programınızı tam ekranda görebilirsiniz. - Kağıda programınızın bütün ayrıntısıyla çıktısını alabilirsinizn size sağladığı kolaylıklarla hazırlayın.

LİNK:
 
  • Beğen
Tepkiler: tugrahan21 ve Nadir
-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
iLginc.. TeşekkürLer.:oke:
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
süper paylaşım...
 
necatibaltacı

necatibaltacı

Üye
çok ilginç ve işe yarayacak bir programmm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
492
Haydar
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
913
Doğuş Pertez
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
426
hikmet366
Tuba.Erva
Cevap
1
Görüntüleme
580
-YARINIYOK-
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt