Dershaneler

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Dershaneler
Arkadaşlar üniversite için dersane şart mı? Neden ille dersaneye gitme ihtiyacı duyuluyor? Dersane olmadan mümkünatı yok mu?
Teşekkürler.

Invoke

Invoke

Üye
Zor iş hacı.Okul farklı ygs-lys farklı ne yazık ki eğitim sistemi çok rezil.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Son sene gerekli bence son sene okula gidilmiyor bu yüzden dershane hem kaynak hemde ders süresi için gerekli

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Şu dershane yazan arkadaşlar, boşuna Dersaneye gitmeyin :ehe

Dersanesiz de olur ama çok çaba sarf etmen gerekir... Dersaneler eğitimden çok pratik çözüm teknikleri sundukları için avantajlı, yoksa bilgi olarak pek birşey vermiyorlar. sadece aynı sürede daha fazla soruyu nasıl çözersin, bu konuda yardımcı oluyorlar..

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Metin137

Metin137

Üye
bu sene son senem ama dershaneye gitmiyorum evde çalışıyorum okadar parayı dershaneye nasıl verim

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Şu dershane yazan arkadaşlar, boşuna Dersaneye gitmeyin :ehe

Dersanesiz de olur ama çok çaba sarf etmen gerekir... Dersaneler eğitimden çok pratik çözüm teknikleri sundukları için avantajlı, yoksa bilgi olarak pek birşey vermiyorlar. sadece aynı sürede daha fazla soruyu nasıl çözersin, bu konuda yardımcı oluyorlar..
Bunu çok duydum evet.
bu sene son senem ama dershaneye gitmiyorum evde çalışıyorum okadar parayı dershaneye nasıl verim
Ben de aynı durumdayım. Maalesef dersaneye para yok. Kendi imkanlarımla uğraşıyorum.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:ah hala dershane yazıyorsunuz ya!

Arkadaşlar türkçede 3 sessiz harf yan yana gelmez...

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen

Üst Alt