denizliiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by isacan@Mar 25 2005, 09:21 PM
helalll olsunnnn çok mantıklı bi cevap verdin yani anlamıyorum bu fenerlilerin ezik olduğuna hakikaten kanaat getirdim ben adama kanıtlanamaz diorum o bana tekrar anayasadan filan bahsediyo alkış helaaaallllllllll
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
:P :P :P :P
[post=21361]Quoted post[/post]​

1-Arkadaşım ilk olarak kimseye bu şekilde bir ithamda bulunamazsın...

2- Sen istediğini de; Ben akıl ve mantık dolu bir cevap vermişim.... Bunun gerçeği böyledir... Anlayıp anlamamak, yorumlayıp yorumlamamak senin sorunun...

3- Ayrıca ben bu cevaba diyeceğim şu bence vereceğin bir cevap kalmamış o yüzden böyle bir cevap verdin diye düşünüyorum....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet van her zaman diyoruzki Her Zaman Her Yerde En Buyuk Fener ve bu gercegi herkes biliyor.Bazı galatasaraylılar kabullenmediği icin boyle cevaplara bas vurmak zorunda kalıyor.Takma sen Tum Dunya biliyor buyuklugumuz.....

cosmokramer

Üye
aziz de dün basın toplantısında komik komik bahaneler sundu...
valla ben gülüyorum bunların haline...

van; rüşvetin belgesi olmayacağı gibi şikeninde belgesi olmaz...
amma velakin, TMSF nin İstanbulspor da bulduğu belgeler de kanıtın ala babasıdır ve de yönetiminiz tarafında çok ta güzel sümenaltı edilmişlerdir...
gerçekleri görün artık...
lütfen...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Gercekler gorunuyor En BuYuK FeNeR bunu sizlerde biliyosunuz...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Belge yoksa o zaman sen git dava aç bakalım kabul görecek mi belge olmadan geçerli olmaz... İddaalar oke...

Birdefa belge olacaktı ve fenerbahçeyle ilgili yorumlar olmayacaktı... Gs li federasyon soruşturma başlatmayacaktı haa..

Ülkeyi başına yıkarlar vallahi... Eğer öyle bişey varsa Sizin Her şeye atlayan 2. başkanınız Ergün gursoy bunada bişeyler söylerdi kesin....

cosmokramer

Üye
federasyon GS li falan değil, güldürme beni....
öyle olsa bıçakçı nın seçilmesini sağlar mıydı tayyip erdoğan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt