denizlide oturan maxicep üyeleri bi hep beraber buluşup s^3 ü 5800 a port edelim :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
maşşalh beyler hep beraber uqraşak yaparız bişiler yha kavgaya gerek yok yane herkez ne biliyosa kendine doqru yada yanlış biz o yanlışı göstermeliyiz öle hava atamk gibi bir olaylara girişmeyeniz

Del Rey

Del Rey

Üye
Bana göre bu işi bırakıp adam gibi uygulama yapmakla uğraşabiliriz. Forumda bunu bilen kullanıcılar da katılabilirler. Ne dersiniz? Bu fikir gibi havalarda uçmuyorum :) Bir yazılım grubu oluşturalım, sizi Gronia'ya alalım ve bakın neler olacak :)

zatenosman

Üye
aynen haklsınız zaten amaçtan uzaklaştık biraz yardım etmek istemeyen etmez beyler zorla deyil ama yardım etmeye çalısacaklar bu işin olumlu olumsuz yönlerini tartısırız sonra bişiler yapmaya çalısırız .

ultrayer6

ultrayer6

Üye
polarbit'in kullandığı oyun motorunu bulup, güzel oyunlar çıkarabilirsiniz aslında.

SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
zor zaten kolay deqil

SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
hee ozmn saol ama ilada takıma vurmaya gerek yok alanmaya başladım :)

mcetin55

mcetin55

Üye
Denizliden kaç kişi varki :D

Del Rey

Del Rey

Üye
Öncelikle insan kendisiyle tartışamayacağından ikili tartışma lafı çok komik. İkincisine gelince, bu fikir yerine bir 5800 uygulaması geliştirelim. Örneğin önizleme gösteren tema seçici gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt