Deniz Mavisi Nokia N8 Son Sürüm Belle Ekstralar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
Deniz Mavisi Nokia N8 Son Sürüm Belle Ekstralar
Bu Telefon İle Neler Yapılır ?

1. Opera Mobile İnternet Tarayıcısı Proğramı ile İnternet Sitelerine Aynı Bilgisayar Gibi Girebilirsiniz.

2. Görüntülü Konuşabilirsiniz. WhatsApp Proğramı ile WhatsaApp proğramını kullanan Arkadaşınızla İnternet Bağlantınız Olması Halinde Ücretsiz Resim - Video Gönderebilirsiniz ve Ücretsiz Sınırsız Mesajlaşabilirsiniz.

3. 12 Megapiksel Kamerasıyla Aynı Zamanda Bir Fotoğraf Makinesi de Satın Almış gibi Olacaksınız. 4000x3000 Boyutunda Harika Fotoğraflar Çekebilirsiniz. Ayrıca Telefonda Hazır Yüklü Durumda Olan CameraPro ve BurstCam Uygulamalarıyla Birbirinden Güzel Fotoğraflar Çekebilirsiniz Sınırsız Seri Çekim Modu ...

4. Hazır Halde Yüklü Durumda Yüksek Çözünürlük Yani HD Muhteşem Oyunlar İçeren Bir Telefondur. Yinede Oyun Sevmem Ama Oynayabilirim Diyorsanız Bu Oyunlar Sizde Bağımlılık Yapabilir. : Asphalt 6 Need For Speed Shift James Camerons Avatar Muhteşem Bir Oyundur Trash It Storm in the Tea Cup Dungeon Hunter Multiplayer Destekli Muhteşem Bir Oyun Eternal Legacy Angry Birds Shrek Karting Spiderman Total Mayhem GT Racing Motor Academy The Settlers Hawx Assassins Creed Climate Mission Hero Of Sparta Crusade of Destiny Transformers Galaxy On Fire Guitar Rock Tour Hockey Nations Heroes of Kalevala Joining Hands Throw The Knife Zombie Rider Moto X Mayhem BackBreaker Amerikan Futbolu Pes 2011 Real Football Wave Slum Dunk Basketball iStunt 2 BlockFest Deluxe Edge .......

5. Kolay Kullanım. Klavyesi İlk Aldığımda Bana Zor Geldi Alışamadım Zaten Büyük Parmaklarım Var Ama Sonradan Öyle Alıştımki Kolaylıkla Yazabiliyorum. Yani Telefon Bağımlılık Yapabiliyor Tabi Sizin Kullanımıza Bağlı. 10 Numara Telefon. Kolayca Widget Ekleyebilirsiniz. Widgets Dediğimiz Şey Telefonun Ana Ekranına Kolay Erişim Kısayolu Eklemek. Yani Widget'ler ile Tek Tıkla Hemen Aradığınız Uygulamaya Erişebilirsiniz..

6.... Daha Birçok Özelliğe Sahip Bir Telefon. Telefon Hacklenmiş Sürümdür. Hacklenmiş Sürüm Nedir ? Hacklenmiş Sürüm ile Her Türlü Uygulamayı Yükleyebilirsiniz. Sadece Cihaz Garanti Dışı Kalır. Ancak Telefona Komple Reset Atıp Herşeyi Başa Döndürdüğünüzde Cihaz Tekrar Garanti Kapsamına Girer. Ama Ben Hacklenmiş Bir Şekilde Kullanmanızı Öneririm . Zaten Telefonu Güzel Kullandığınız Takdirde Hiçbir Sıkıntı Vermeyecektir Size. Ayrıca Telefona Reset Atarsanız Tüm Telefonlarda Olduğu Gibi , Uygulumalarınız , Oyunlarınız ve Herşeyiniz Silinir. Yani Ben Hackli Şekilde Kullanmanızı Öneririm. Reset Attıktan Sonra Telefon Hackli Olmadığı İçin Uygulama ve Oyunları Yükleyemezsiniz. Parayla Satın Almak Zorunda Kalırsınız. O Yüzden Alacak Kardeşime Hackli Kullanmasını Tavsiye Ederim..

Aslında Daha O Kadar Çok Özelliği Var ki Zaten Kullanan Bilir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Bazı Arkadaşlar Ben Nokia Sevmiyorum Diyor Gidiyor 3 MP Kameralı Android Bir Cihaza Dünyanın Parasını Veriyor. Farkında Olmadan Neler Kaybettiğini Bile Bilmiyor. Zaten Bu Tip Kişiler Telefondan Anlamayan Kişilerdir. Ben 8 Yıldır Nokia Kullanıyorum Nerdeyse Tüm İyi Modellerini Kullanmışımdır. Zaten Şimdi Ailesel Nedenlerden Dolayı Paraya İhtiyacım Olduğu İçin Satıyorum..

Bana Facebook ve WhatsApp Üzerinden Ulaşabilirsiniz. Kötü Niyetli Kişiler Olabileceğini Düşünerek Telefonumu Yazmak İstemiyorum. Mesaj Atan Kardeşime Cevap Yazacağım.

KUTUSU ORJİNAL ŞARJ ALETİ BAĞLANTI KABLOLARI İÇİNDEKİ HERŞEY DAHİL

SADECE 550TL VE TAKASA AÇIK.

Fiyat Çok Diyen Gitsin 400 liralık Olanını Alsın sonra Üstüne kalınca Bunu Mumla Arasın.. Düşünen İletişime Geçsin.

iPhone 4 veya 4s üzerine para verilir.
Galaxy s3 para verilir.
Lumia 920 para verilir.
Xperia v para verilir.
N9 para verilir.

http://img476.yukle.tc/image.php?id=56109gph0.jpg

kingof1903

kingof1903

Üye
ailevi nedenlerden satıyorum demişsin en alta " iPhone 4 veya 4s üzerine para verilir.
Galaxy s3 para verilir.
Lumia 920 para verilir.
Xperia v para verilir. " bunu yazmıssın. Ayrıca bu telefonu alsam format atmadan kullanmam şahsen

enes122

enes122

Üye
ailevi nedenlerden satıyorum demişsin en alta " iPhone 4 veya 4s üzerine para verilir.
Galaxy s3 para verilir.
Lumia 920 para verilir.
Xperia v para verilir. " bunu yazmıssın. Ayrıca bu telefonu alsam format atmadan kullanmam şahsen
N9 para verilir.

+1, ÜSTELİK sıfırı 700lira

• Beğen
Tepkiler: Dede
messevim

messevim

Üye
Galaxy s3 para verilir.
Lumia 920 para verilir.
N9 para verilir.

+1 de benden. Oyle ballandıra anlatmıssın kı görende ne bu dıyecek. Ben elımde kı wıldfıre s androıd tel ıle yukarı da saydıgın tüm maddelerı yapablırm. Gorüntülü konusma harıç. Vatan bılgısayarda da bu cıhazın sıfırı 730 tl.

• Beğen
MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
Kafası Olan Gelir Alır Olmayan Sizi Dinler Hadi Ben Kaçtım Mesajlara Bakcaz

MrExpert

MrExpert

Üye
Fiyat abartılı hiç makul değil...

• Beğen
bygokhan

bygokhan

Üye
palm os oyun açıyormu cihaz ram yetiyormu kardeş

frknkyhn

frknkyhn

Üye
okuycaktım üşendim nokia almayın arkadaşlar ne olursa olsun hele bunu bilmem kaç megapiksel kamerası varya getir 4s in kamerasının yanına yetim gibi kalır dandik telefon 550 tl ye neler alırsın :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
.........

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Bazı Arkadaşlar Ben Nokia Sevmiyorum Diyor Gidiyor 3 MP Kameralı Android Bir Cihaza Dünyanın Parasını Veriyor. Farkında Olmadan Neler Kaybettiğini Bile Bilmiyor. Zaten Bu Tip Kişiler Telefondan Anlamayan Kişilerdir.

..............

Kafası Olan Gelir Alır Olmayan Sizi Dinler Hadi Ben Kaçtım Mesajlara Bakcaz

Telefon satışı yaparken insanların hiçbir zaman tartışamayacağı zevkler ve renkler konusunda hakaret etmek yakışık aldı mı şimdi? Bu telefonu almayan akılsız mı? Nokia kullanmayan akılsız mı? Android kullancıları akılsız mı? Lütfen mesajlarınızda kullandığınız kelimeleri özenle seçiniz.İnsanlar neyi, nasıl, neden ve kaç liraya alacağına bırak kendileri karar versin.Elbet bu telefonunda alıcısı olacaktır.Almayacak olanlara da saygı göstermeniz gerekir.

arda359590

Üye
Bende çok nokia kullandımda bu kadar abartılacak bir tarafı yok tamam kamerası iyi ama 4:3 de küçük ekrana denk geliyor 12mp modu ayriyetten şunuda belirtmek isterim nokia cihaz bir sürü hd oyun açıyor kasmadan oynanıyor ama android'in oyunları kadar geliştirilmediği için ezik kalıyor biraz yani kullanıcı sadece maillerine bakıp arayıp mesajlaşıcaksa nokia android den daha iyi diyorum. Ama şunuda belirteyim Android ise teknoloji hız da iyidir.İnş bu fiyata alıcı bulursun

HAM ZA

HAM ZA

Üye
+1 de benden. Oyle ballandıra anlatmıssın kı görende ne bu dıyecek. Ben elımde kı wıldfıre s androıd tel ıle yukarı da saydıgın tüm maddelerı yapablırm. Gorüntülü konusma harıç. Vatan bılgısayarda da bu cıhazın sıfırı 730 tl.
amma harcadınız telefonu beeşu telefon ilk çıktığı zaman ağzınız düşüyodu 12 megapiksel ne lan diye..valla 550 çok makul fiyat n8 için param olsa düşünmeden alırdım kolay gelsin kardeşim :)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar ben 300 liraya kutusu dahil 1 aylık cihazı almadım para yok diye 250 teklif ettim kabul etmedi

myumak1980

Üye
okuycaktım üşendim nokia almayın arkadaşlar ne olursa olsun hele bunu bilmem kaç megapiksel kamerası varya getir 4s in kamerasının yanına yetim gibi kalır dandik telefon 550 tl ye neler alırsın :)

sahsen bende n8 kullaniyorum ve 2011 hazirandan beri kullaniyorum. belle refresh yuklu suan saydigi ozellikler kesinlikle dogru (su gorntulu konusma whatsapp tan kısmı haric, goruntulu konusma sebekeden mevcut). acikcasi galaxy s4 bugun tanitilacak onu bekliyorum ama ozelliklere bakarsaniz symbian isletim sistemi haric gercekten super bir telefon. sahsen kamerasi ile fotograflar ve video kayit gorulmeye deger. hd kayıt ve takılma kesinlikle olmuyor.

Hasand.

Hasand.

Üye
n8 12 megapıksel kamerası var 4s in ise 8 megapıksel n8 dahilı hafızası 16 gb dır ama yınede ama 550 TL ETMEZ YENİSİ 700 TL YA

osicik

Üye
n8 1 yıl kullandım çok güzel telefon gerçekten heleki kamerasıyla hiçbir teli kıyaslamayın gerçekten müthiş ama geçen sene bile 400-450 tl ye zor elden çıkardım sonuç olarak bence de çok yüksek fiyat olmuş ama şunu iddaa ederim bu tel bu özelliklerle android olsa en az 1000 lirası var....

tayfun14

tayfun14

Üye
550 tl ye neler alinir neler

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
Son fiyat 420 tl son :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt