Denilson Fransız Bordeaux ile anlaştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi

Mehmet ÇİFTÇİ/İSPANYA, (DHA)

TÜRKİYE Süper Ligi’nin yeni takımlarından Vestel Manisaspor’un, "Aldım" dediği Brezilyalı yıldız Denilson Fransız Bordeaux takımı ile el sıkıştı. Denilson’un bu hafta içinde Bordeaux ile resmi sözleşmeyi imzalanması bekleniyor. Denilson’un Bordeaux ile Vestel Manispor’un teklif ettiği ücretin çok altında bir sözleşmeye imza atacağı belirtiliyor.
Vestel Manispor geçen hafta Brezilyalı Denilson ile anlaştık açıklamaları ile Türkiye’de gündeme bomba gibi düşmüş, ancak Manisporlu yöneticilerin bu açıklamaları hem Real Betis hem de Denilson tarafından yalanlanmıştı.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Yani kısaca Vestel Manisa rezil oldu :huhu:

valmont2

Üye
işte manisadan salladı birisi bir iki gun reklamlarını yaptılar tamam.. yalancının mumu yatsıya kadar yanarmıs tabii.. sonunda cıktı ortaya..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kafam iyice karıştı. :wacko:

valmont2

Üye
Originally posted by Gokhan43@Aug 22 2005, 07:13 PM
Kafam iyice karıştı. :wacko:
[post=141284]Quoted post[/post]​
:wacko: neden karıstıki? hersey acık ve net.. ;;)

SANCAR

SANCAR

Üye
keşke gelseydi
ama biliodum gelmiiceeni :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Vestel Manisa'ya kesin geldi denilen adamın Bordeaux ile el sıkıştı haberi iyice ortalığı karıştırdı. :(

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bencede gelmesi iyi olurdu..lige biraz reng gelirdi..

Salihyet

Salihyet

Üye
denilson manisanın özgeçmişine bakıp karar vermiştir :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Olabilir. : )

MR_Sedat

Üye
ya adam gelirmi vestel gibi bir takıma baktı adamların mazisine tarihlerinde ilk defa birinci lige cıkan tecrübesiz bir takım o yüzden gelmedi..

massut

massut

Üye
denilson o adam gelir mi ya 8)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bi an için gerçek sanmıştım

kalebakir

Üye
denilson fenere gelmedi manisaya niye gitsin

AntiTuk

Üye
walla şaşırmıştım bu adam feneri ve beşiktaşı istememişti nasıl olurda vestele gelir die düşünmüştüm hadi dedim ZORLU devereye girmiştir almışlardır.Yazdığın ii olmuş çook saol

useless84

Üye
ya eger yalan soyledilerse gercekten cok ayıp boyle reklamın içine...

Caine

Caine

Üye
ya nazif zorlu hediye etmiş dedilerdide inanmıştım yoksa kim alabilirdi ki? cidden gelecegine inanmıştım ve cook da sevinmiştim :'(

hidayet

hidayet

Üye
aslinda gelse iyi olurdu en azindan ligde heyecan firtinasi eserdi :oku: :no2: :bak:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
zaten gerçekten gelseydi bomba olurdu.Ama herşeyde bi adamla bitmiyor, öyle olsaydı real heryıl yıldızları kadrosuna katmazdı.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ya şimdi de düşününce de Denilson hiç Manisa'ya gelir miydi diyorum. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt