Deneme 1 ve 2 :):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Bugün profilime girdiğim zaman şununla karşılaştım bide sizinle paylaşayım dedim :ehe Bakmak hiç aklıma gelmemişti :nargile:


 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bilgisayarın saati 3 dakika ileri...
 
canturgay

canturgay

Üye
:islik: hava yapma bana ...:ehe
 
dreamboys69

dreamboys69

Üye
eee sevenin çok nede olsa:pro::islik
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
mesajın kadar kii gelmiş neredeyse:ehe
 
Nazy

Nazy

Üye
başka bir kullanıcı adıyla girip
hit yükseltmek mi yoksa:ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt