Demirörenden dobra açıklamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Demirörenden dobra açıklamalar
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yeni sezonda Siyah-Beyazlı camiayı başarıdan başarıya koşturmak için çaba harcayacaklarını söyledi. Başkan şöyle konuştu:

'Geçen sene hocamız olmadığı için belli bir transfer politikası izledik. Hiçbir maddi problemimiz yok, olmaz da. İstediğimiz transferi yapacak konumdayız ama geçen seneki bol keseden para dağıtma devri bitti. Bu sene Hacı Ağa olmayacağız'

'Beşiktaş'ı diğer kulüpler ile kıyaslamayın. Yıldız futbolcu tabii ki ben de isterim, benim de hoşuma gider. Teklifte bulunduğumuz yıldız futbolcular da var ama önemli olan takım halinde başarılı ve yıldız olmaktır. Bireysel olarak çekirge bir zıplar, iki zıplar. Biz takım halinde yıldız olma taraftarıyız. Kaldı ki Carew bir yıldız. Youla ise bence bu sene yıldız olacak yetenekte bir futbolcu.'

'Hocamız Juanfran ve Ronaldo'yu istemiyor. Ben istenmeyen bir futbolcunun takımda kalacağını sanmıyorum. Avrupa'da ligler yeni bitti. Juanfran ve Ronaldo kendilerine takım bulacaklar ve gidecekler. Bu futbolculardan zarar da etmeyeceğiz'

'İlhan ve Nihat gibi yıldız futbolcularımızı sattık ve bu arkadaşlar kulüplerine çok zor bir dönemde çok iyi para kazandırdılar. Carew'in piyasası her geçen gün yükseliyor. Carew'in fiyatı şu an için 10 milyon Euro'

'Takımda bulunan bütün futbolcuların alacaklarında yüzde on ile yirmi arasında indirim yaptık. Futbolcularımızın hiçbiri itiraz etmedi ve büyük fedakarlıklarda bulundular. Okan Buruk ile de görüşüyoruz önümüzdeki günlerde o da teklifimizi kabul edecektir'

'Mustafa Denizli'nin 'İrlanda' kelimesinden sonra içimizdeki İrlandalılar sözünü kullanırken mesajın nereye gittiğini bildiğim için bu ifadeyi kullandım. Belli bir kimseye söylenmiş bir söz değildi. Burada muhalefeti de kastetmedim. Herkesin ortak menfaati Beşiktaş'tır ve olmalıdır. Kimse Beşiktaş'a zarar verecek şey yapamaz ve buna izin vermem'

( superspor )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...